Elano bunu da yaptı! 40 metreden füze ve gol! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano bunu da yaptı! 40 metreden füze ve gol!

Cevap: Elano bunu da yaptı! 40 metreden füze ve gol!

Elanooo mükemmel goolllll.. Elanodan mükemmel bir geliyor sevgili izleyiciler..

Buradaki performansına iyi demedim zaten üstad.Buradaki hatalarının savunulacak yanı yok.O da hatalıydı,onu kullanamayan Rijkaard da hatalıydı,ortasaha oyuncusu transfer etmeyen yönetim de hatalıydı, buna lafım yok.Sürekli küçümsenmesini anlamıyorum ben.Adam baya güzel gol atmış,plastik top efekti vermiş bildiğin.Güzel gol atmış deyip geçseniz daha iyi olur dediğim gibi.

Surekli kucumsenmesinin sebebini soyledim, Ribery gol show yapsin ona da lat derim Jo hattrick yapsin ona da derim. Galatasarayli degil de IBBli olsam bu gole uoooffff derdim ama demiyom iste.

Adam uzaktan atıyor, yakından atıyor, vuruyor giriyor, adam oynuyor beyler. Bizdeyken niye böyle değildi? Zemin mi kötüydü? Kaleciler, rakipler mi çok iyiydi? Sorun nerdeydi? Bizde mi Elano'da mı? Herkesin inanmak istediği bir görüşü vardır, hangisi doğru bunu bilmek zor.

Elano Brezilya'dan, Misimovic Rusya'dan gönderiyor kapakları.

Başkanın ve Hagi'nin gözüne girsin...

gönderenlere sallayanları anlamıyorum.bu adam frıkıkten gol atıyodu da bız mı engelledık.1.5 senedır en az 30 tane frıkık kullanmıştır.değıl gol kaleyı bulanını bıle hatırlamıyorum...bu adamı gonderene neden kızıyosunuz? adam 1.5 sene boyunca takıma yararlı 3 tane pas atmadı be.oynamadı ışte bızde.asıl sırf bu yuzden bu karaktersız herıfe saydırsanıza.haramzıkkımolsun burdan kazandığı paralar...

Bırakın bu şerefsizi ben geçen bi maçını izledim.Bizde santosta gösterdiği isteğin onda birini bile göstermiyodu.

O değilde üstüne gelen topu Zapatalamak ne la ?

ahaheaheuahuae.

Bizde olsa bu topu kaleye vardıramazdı , beyler bu adam bizi resmen kulandı hiç uzulmemek lazım arkasından adam karektersiz çıktı :mad:

Lincoln bu adamın yanında, nur yüzlü dede kalır. Karaktersiz, şeref yoksunu biri arıyorsanız=Elano.

Elano da, Lincoln'De akıllı olsun, ayaklarını denk alsınlar. Bunu da böyle bilsinler ayrıca.

İyi futbolcu değil ve bizi kekledi görüşünü aynı kişiler savununca komik kaçıyor. Bir karar verin.

Üst Alt