Elektrik Fiyatlarına Yüzde 15 Zam Yapıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektrik Fiyatlarına Yüzde 15 Zam Yapıldı

Ben de diyorum ki bu tepkilerden dolayı zammı durdurmuşlardır ve önümüzdeki haftalarda zam gelecektir. Tüm bir kış zam gelmezse o zaman sana hak veririm. Ben CHP'yi de çok iyi biliyorum AKP'yi de kripto AKP'li CHP'lileri de biliyorum merak etme. Ama her koşulda özellikle bu dönem bir şeyleri düzeltmek için çırpınan insanlara hala AKP onlar yüzünden var demek kolaya kaçmaktır.

Zam gelmeden zammı duyurmak ve gelen tepkilerden dolayı zammı durdurmak siyasi bir hamledir. Bunu sen anlayamıyorsun maalesef.
Bende diyorum ki tepkilerden dolayı Doğalgaz ve LPG'yi niye durdurmadılar. O tepkiler yüzünden olayı bizim ülke için hikaye onu geçelim Tahirciğim :)
Ayrıca CHP'nin başındaki adam bir numaralı kripto AKP'lidir. Üstüne basa basa da ifade ediyorum.

Bende diyorum ki tepkilerden dolayı Doğalgaz ve LPG'yi niye durdurmadılar. O tepkiler yüzünden olayı bizim ülke için hikaye onu geçelim Tahirciğim :)
Ayrıca CHP'nin başındaki adam bir numaralı kripto AKP'lidir. Üstüne basa basa da ifade ediyorum.

Doğalgaz zammı konutlara gelmedi ondan kimse takmadı aynı şekil lpgde herkesi etkilemiyor bizim ülkede herkes bana sokmayan yılan bin yaşasın dediği için böyle oluyor

Ne olduklarını bile bile onlara destek çıktıkları için. AKP gerçek yüzünü 2009 yılında aptalların da anlayacağı şekilde göstermesine rağmen arkalarında durdukları için. O yüzden hak ediyorlar.
Ya hocam insanlar belli siyasi göruste olabilrler
biz begeniriz begenmeyiz
sırf begenmiyoruz diye herşeyi hak ediyorlar lafı dogru bir laf degil
bizim siyasi görusumuze karşı olanlar ölsün bitsin mahvolsun dersek
eleştirdiklerimizden farkımız kalmaz

Anladigim kadariyla zam olmamis, ama insallah olur hatta tek seferde %500 yapsinlar. Milletin uyanma sınırı nerede cikacaksa ortaya o seviyeye kadar hersey zamlansin. Mustahaktır.

bizim burdaki pideci bile zam yapmis fiyatlara

hani ufak bir miktar da degil ha

böyle hemen hemen her seye 3-4 lira zam eklemis

10 liralik lahmacun 12 lira olmus

48 liralik 1,5 beyti 51 olmus

nasil bir anda böyle bir zam ekleyebiliyorlar yav

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Siyasiler bazı şeyler resmileşmeden duyar. Bu zam olayını Ahmet Akın zam resmileşmeden kamuoyuna söyledi. Gelen büyük tepkilerden sonra zammı çekmişlerdir. Öyle resmi gazeteye itibar ediniz, zam yok falan geçsinler bunları.

Cumhuriyet Halk Partisi ofansif siyaset yaparak bazı şeyler gerçekleşmeden önlemiş oluyor. Varsın olsun yalan haber yapıyorlar diye eleştirilsinler.

edit: doğru muhalefetten yanayım mesajına bir cevaptı. buna gitmiş niye anlamadım.
O zaman kesin zam yapıldı

Elektriğe yapmamışlar.

Konunun kalanına göz gezdirdim, fazla vaktim yok ama tahminlerimi de öne sürerek bir yorum yapıp çıkıcam, cevabım tek bu mesaja değil.

1. Ben hiç bir şey haketmedim, iktidardaki partiye ve yancısına da hiç oy vermedim, versem de haketmiyordum. Halk o oyları bunları yaşamak için vermiyor, dolayısıyla insanları bu açıdan hor görmeye son vermek vakti gelmeli, zamanında koyun denildi diye haklı olunan yerde haksız olundu benim gözümde, insanları küçümseyerek, aşağılayarak doğru yolu gösteremezsiniz, anlatacaksınız. Bu ülkenin son 10 senesinin temel problemi halkın doğruları öğrenemiyor olmasıdır, medya eliyle bu zihniyet yerleşmiş ve halkın çoğu neyin ne olduğunun dahi farkında değildir.

2. Hiç bir siyasi yapı % 100 ak ya da kara değildir, X partide de kötü insanlar vardır Y partide de vardır, X zihniyeti üzerinden söylemlere son verelim.

3. Bu zihniyet yüzünden 20 senedir başımızdalar deyip muhalefeti aşağılamak da 1. maddedeki gibi yanlış. Neden mi? Dünyada doğalgaz fiyatları yükseliyor, bu da elektriği direkt olarak etkileyecek santrallerden dolayı, o yüzden zam her türlü gelecek, ama bugün ama yarın gelecek. Bu seferki zammın sebebi iktidar değil ama artık insanlar BIKTI. Son 3 senede her şeye % 200 zam geldi ama biz yine de X partinin milletvekiline sallayayalım, gören de Y partinin milletvekilleri doğruluk abidesi sanar. Gören de bu ülkede doğruyu, hakkı gözetenler güçlü sanar.

4. Hayatında enflasyon nedir görmemiş, yaşam kalitesinin erimesinin ne olduğunu anlamamış, bilmemiş insanlar da gelip üzülürmüş gibi konu altında boş yapmasınlar, içten içe bu duruma sevinen bir zihniyet var, biraz olsun kendinizden utanın da yapmayın.

5. Kazandığımızdan, kazandığımızla aldıklarımızdan, kazandığımızla aldıklarımızın çalışmasını sağlamak için aldıklarımızdan, geçmediğimzi yollardan, bilmediğimiz yerlerden vergi alıyorlar bu ülkede, halkın hiç bir kesimi bunu hakedemez, dolayısıyla da isteyen istediği tepkiyi vermekte özgürdür.

Çünkü LPG zammı ilanla duyuruldu. Duyum sonucu halkın haberi olmadı.

Ayrıca konumuz Kemal Kılıçdaroğlu değil ben onu savunmadım. Kılıçdaroğlu'nu ben de çok eleştirdim ve hala bazı noktalarda eleştiriyorum. Ama Kılıçdaroğlu akpli dersen kahvehanelerde çizgili tişörtlu adamlardan farkın kalmaz. CHP nin geldiği siyasi duruş olması gereken bir duruştu. Adam bu dönüşümü kripto akpli damgasını yeme pahasına sağladı. Kimse kusura bakmasın CHP deki bu değişim saglanmamis olsaydı bu ittifak oluşturulmamış olsaydı, herkes için CHP slogani hayata geçirilmememiş olsaydı şimdi chp yüzde 15-20 bandında dolaşan bir parti olarak mecliste kalırdı.

Konunun kalanına göz gezdirdim, fazla vaktim yok ama tahminlerimi de öne sürerek bir yorum yapıp çıkıcam, cevabım tek bu mesaja değil.

2. Hiç bir siyasi yapı % 100 ak ya da kara değildir, X partide de kötü insanlar vardır Y partide de vardır, X zihniyeti üzerinden söylemlere son verelim.
Bu konuya kesinlikle karşı çıkıyorum. Düzen partileri esasında her zaman aynı amaca hizmet eder. Bunun farkındayız. AKP'si CHP'si HDP'si İYİ Partisi yok! AKP muhalifleri hiçbir zaman o partilere sonsuz güvendiği falan da yok. Ekonomik krizler her daim oldu, olacak da. Bu kadar bağımlı bir ülke belirli dönemlerde ağır ekonomik krizler yaşar belki de yaşattırırlar.

Şahsen iktidar partisine içimde beslediğim muhalefetin sebebi ekonomi değil. Ekonomi yüzünden AKP'ye muhalefet eden adamdan da zaten hayır gelmez. Adamlar ülkelerin ayarlarıyla oynadılar. Ordu tasviye edildi. Fethullah Gülen cemaatine ülke teslim edildi. Kozmik odaya girildi bu ülkede. Tüm askeri sırlarımız çarşaf çarşaf ortaya çıktı. Yabancı ülkelerdeki terör örgütlerine destek verildi. Tüm bunlar olurken dolar 1,80 TL olduğu için pembe götlülerin keyfi yerinde olduğu için susuldu. Şimdi kriz çıktı diye akp'ye veryansın edenler bana samimi gelmiyor. Onlara da zerre kadar saygım yok ve tüm bu olayları ancak AKP iktidarında olabilirdi. Bu yüzden millet ittifakını elbette AKP'den ayrı tutacağım ve hepsi aynı bunların lafını reddedeceğim.

Bu konuya kesinlikle karşı çıkıyorum. Düzen partileri esasında her zaman aynı amaca hizmet eder. Bunun farkındayız. AKP'si CHP'si HDP'si İYİ Partisi yok! AKP muhalifleri hiçbir zaman o partilere sonsuz güvendiği falan da yok. Ekonomik krizler her daim oldu, olacak da. Bu kadar bağımlı bir ülke belirli dönemlerde ağır ekonomik krizler yaşar belki de yaşattırırlar.

Şahsen iktidar partisine içimde beslediğim muhalefetin sebebi ekonomi değil. Ekonomi yüzünden AKP'ye muhalefet eden adamdan da zaten hayır gelmez. Adamlar ülkelerin ayarlarıyla oynadılar. Ordu tasviye edildi. Fethullah Gülen cemaatine ülke teslim edildi. Kozmik odaya girildi bu ülkede. Tüm askeri sırlarımız çarşaf çarşaf ortaya çıktı. Yabancı ülkelerdeki terör örgütlerine destek verildi. Tüm bunlar olurken dolar 1,80 TL olduğu için pembe götlülerin keyfi yerinde olduğu için susuldu. Şimdi kriz çıktı diye akp'ye veryansın edenler bana samimi gelmiyor. Onlara da zerre kadar saygım yok ve tüm bu olayları ancak AKP iktidarında olabilirdi. Bu yüzden millet ittifakını elbette AKP'den ayrı tutacağım ve hepsi aynı bunların lafını reddedeceğim.

O manada yazmadım, anlamamışsın, yanlış algılamışsın, önemi de yok neyse yazdıkların doğru.

Yaniliyorsun kimse yeni veryansın etmeye başlamadı o zamanlar çok daha büyük karşı çıkıldı ancak bazı mongollar anlamadı ve yönetim tarafından sindirildi tehdit edildi şantaj yapıldı. Şimdi kendi kesimi de artık yeter demeye başladı isyan edince x partiler daha güçlü şekilde muhalaefet olmaya başladılar. Halk uyandı ama çok şey elimizden gitti halk dediğim de körü körüne savunan o mongollar millet hiç bir zaman affetmeyecek o kesimi unutacak belki ama çok ah aldılar. Şahsım adıma affetmeyeceğim o kesimi.

Yaniliyorsun kimse yeni veryansın etmeye başlamadı o zamanlar çok daha büyük karşı çıkıldı ancak bazı mongollar anlamadı ve yönetim tarafından sindirildi tehdit edildi şantaj yapıldı. Şimdi kendi kesimi de artık yeter demeye başladı isyan edince x partiler daha güçlü şekilde muhalaefet olmaya başladılar. Halk uyandı ama çok şey elimizden gitti halk dediğim de körü körüne savunan o mongollar millet hiç bir zaman affetmeyecek o kesimi unutacak belki ama çok ah aldılar. Şahsım adıma affetmeyeceğim o kesimi.

O sesi çıkanlar, isyan edenler çok küçük kesim. Bu ülkenin yüzde 10'unu oluşturuyor. Sesleri de sandığın gibi çok çıkmadı. Kriminize edildi hepsi. Hapislere atıldılar, orada ölenler de oldu. Ben senin mongol dediğin insanlardan bahsediyorum.

Üst Alt