Elektro Gitar Tavsiyesi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektro Gitar Tavsiyesi?

Cevap: Elektro Gitar Tavsiyesi?

Jackson metalci gitari degil mi, bence oyle bir harekete fazla gerek yok. Adam yeni basliyor cunku.

bak dostum ben sana şöyle anlatayım,

Epiphone Explorer

$499.00 Avrupa fiyatı 800 lira civarı yapıyor Türkiyede 1200-1300 civarı

Avrupada

Ibanez Limited Edition GRGR010LTD-WH Avrupa fiyatı 300 dolar 480 lira,Türkiye fiyatı 502 lira aynı ayarda gitarlar :)

Jackson metalci gitari degil mi, bence oyle bir harekete fazla gerek yok. Adam yeni basliyor cunku.

Şimdi arkadaş Jazz veya Blues yapmayacağına göre ki 2,el 300 dolara Japon Üretim Jackson bulursa bence kaçırmasın :) onu en az 4-5 sene götürür ileri seviye gitar olduğu için tekrar gitar alma gereğide duymaz

Epiphone, Cort veya Squire arasindan Epiphone ama Ibanez bulursan o daha iyidir, en azindan Epiphone ve Squire gibi daha iyi markalarin fasonu degil

Ibanez GAX-30 filan var bilmiyorum tavsiye edermisin

Kafana yatanı al.

Hepsi iyi gibi zaten tercih etmek icin actım konuyu ama ortak nokta pek yok demekki herkesin bu konuda düsüncesi farklı ama aynı olan sey Fender en iyilerinden

bak dostum ben sana şöyle anlatayım,

Epiphone Explorer

$499.00 Avrupa fiyatı 800 lira civarı yapıyor Türkiyede 1200-1300 civarı

Avrupada

Ibanez Limited Edition GRGR010LTD-WH Avrupa fiyatı 300 dolar 480 lira,Türkiye fiyatı 502 lira aynı ayarda gitarlar :)

Ibanezi Türkiye'den almak daha mantıklı o zaman aga

Ibanez GAX-30 filan var bilmiyorum tavsiye edermisin

Hepsi iyi gibi zaten tercih etmek icin actım konuyu ama ortak nokta pek yok demekki herkesin bu konuda düsüncesi farklı ama aynı olan sey Fender en iyilerinden

Ibanezi Türkiye'den almak daha mantıklı o zaman aga

ya 500 liraya Japon 2, el Jackson bulabilirsin ve bulursan onu al ama yok bulamazsan tabikide tercihin İbanez olsun fiyatına göre çok kaliteli ha ben ibanez severmiyim sevmem Fender sahibi biri olarak :D

ya link kulanmak yasak değilse ilan linkini verebilirmisin veya özel mesaj ile yollarmısın

rendaş o gitara 10 lira vermem çünkü kore veya çin üretimi :) sıfırı zaten 300 lira civarı oluyo haha dur ben sana bakayım 2,el japon üretim :D

rendaş o gitara 10 lira vermem çünkü kore veya çin üretimi :) sıfırı zaten 300 lira civarı oluyo haha dur ben sana bakayım 2,el japon üretim :D

Bak müdür iyi bi gitar ya,ben bu elektrodan hiç anlamıyorum şimdi bazı Ibanez markaların tınısı uç noktalarda oluyomuş sanki tek metal için bana o kadar uç nokta da değil yeri gelince hafif müzik çalabileceğim elektro daha iyi olur

Bak müdür iyi bi gitar ya,ben bu elektrodan hiç anlamıyorum şimdi bazı Ibanez markaların tınısı uç noktalarda oluyomuş sanki tek metal için bana o kadar uç nokta da değil yeri gelince hafif müzik çalabileceğim elektro daha iyi olur

şimdi gitar üretim kaliteleri şu şekildedir

Amerikan

Japon

Mexico

daha düşüğünü almamaya gayret etmelisin benim sana verdiğim ilanları kontrol et iletişime geç pişman olmasın bu arada ses gitardan değil amfi'den çıkar, sen araya gerekli setup veya gt 8 prosoccer koyup gerekli ayarları yaparsan blues bile yaparsın :D

ben sana kaliteli alman için sölüyorum yoksa sen bilirsin :)

şimdi gitar üretim kaliteleri şu şekildedir

Amerikan

Japon

Mexico

daha düşüğünü almamaya gayret etmelisin benim sana verdiğim ilanları kontrol et iletişime geç pişman olmasın bu arada ses gitardan değil amfi'den çıkar, sen araya gerekli setup veya gt 8 prosoccer koyup gerekli ayarları yaparsan blues bile yaparsın :D

ben sana kaliteli alman için sölüyorum yoksa sen bilirsin :)

Ben bilmiyorum işte kalitelisi oysa 50 lira fazla verip onu almak daha mantıklı sağol bakıyorum yolladıgın linklere

Üst Alt