Elif Elmas: "Ronaldo'dan korkmuyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Napoli'nin yeni transferi Elif Elmas, Ronaldo hakkında konuştu. Genç futbolcu, "Ronaldo'nun futbol dünyasında çok büyük bir ağırlığı var. Ancak benim korkum yok" dedi.

2167540_810x458.jpg

Fenerbahçe'den 16 milyon Euro transfer bedeli ile Serie A ekiplerinden Napoli'ye transfer olan Makedon milli oyuncu Eljif Elmas düzenlediği basın toplantısında merak edilen soruları yanıtladı.

Sözlerine teknik direktör Carlo Ancelotti'den çok şey öğreneceğini düşündüğünü söyleyerek başlayarak Eljif; "Ancelotti ile birçok konu hakkında konuştuk. Bana çok şey öğreteceğinden eminim. Onunla çalışacağım için çok mutluyum." dedi.

Elif Elmas, yeni sezonda Cristiano Ronaldo karşılaşacağı yönündeki hatırlatmaya; "Ronaldo'nun futbol dünyasında çok büyük bir ağırlığı var. Ancak benim korkum yok. Juventus ile Napoli arasındaki rekabet bu sezon yine zorlu olacaktır. Bu özel rekabeti bana anlattılar." yanıtını verdi.

Haberler

Transfer şikesinin de bir bedeli olur, önce ilk 18'e gir sonra bakarlar. :D

Napoli ağır şikeci bir camiaymış bunu da öğrendik.

Ulan sanki Barcelona’dan ikinci lig takımına transfer olmuş gibi bana burada rekabeti anlattılar demiş.Napoli Juventus rekabetini bilmeyen dünya üzerinde futbol ile ilgili bir kişi olabilir mi?

Üst Alt