Elle Yemek Yemek mi Yoksa Çatal Kaşıkla Yemek mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elle Yemek Yemek mi Yoksa Çatal Kaşıkla Yemek mi?

8145868182_.jpg

Pizza´yi catal ile yeme teknigi vardir, ama herkez bilmez, genelde lokantalarda yanimda bayanlarda olunca öyle yerim. Benim keyifime bagli, corbayi genel olarak dikerim mesela. Evde, restoranda fark etmez. Kasik ile icmesini sevmem, eski japon filimlerinin etkisi altinda kalmisimdir... O gelenegimi asla bozmam. Ister Kim Kardashian otursun benim ile masada...

Pizza´yi catal ile yeme teknigi vardir, ama herkez bilmez, genelde lokantalarda yanimda bayanlarda olunca öyle yerim. Benim keyifime bagli, corbayi genel olarak dikerim mesela. Evde, restoranda fark etmez. Kasik ile icmesini sevmem, eski japon filimlerinin etkisi altinda kalmisimdir... O gelenegimi asla bozmam. Ister Kim Kardashian otursun benim ile masada...

Karşında kim kardishian otururken yemek mi yicen renktaş

Karşında kim kardishian otururken yemek mi yicen renktaş

Neden olmasin, belki corbayi kasik kullanmadan icisimi görse ilgi cekerdi. "Ah yazik bu garibana, en iyi buna yemekten sonra bir vereyim" gibi birsey düsünürdü belki... Belki biraz ayip olacak, ama sonucta 00:00 saatini gectik, o yüzden bir itirafta bulunmak istiyorum. Kim masaya sicsa, onu bile yerdim.

Neden olmasin, belki corbayi kasik kullanmadan icisimi görse ilgi cekerdi. "Ah yazik bu garibana, en iyi buna yemekten sonra bir vereyim" gibi birsey düsünürdü belki... Belki biraz ayip olacak, ama sonucta 00:00 saatini gectik, o yüzden bir itirafta bulunmak istiyorum. Kim masaya sicsa, onu bile yerdim.

00:00 ı gectik ama berat hala uyumamıs adem bey lütfen cinsel aclıgınızı forum üzerinden belirtmenize gerek yok. iyi forumlar

NumNum Burger House tarzi yerlerde kesmeden yiyemiyorum ben yav. Ha catala takilmaz o ayri. Ufaltip elinle alirsin gene.

Ayrica pizzayi da catal bicakla yiyorum dusununce ayildim.

Çorba'yı ameliyat sonrası bardak ile içmişliğim var, ve hiç hoş değildi.

Millet nasıl rahat ediyorsa öyle yesin bırakın da.

Resimler ise ağır subliminal içeriyor kesinlikle.

Çorba'yı ameliyat sonrası bardak ile içmişliğim var, ve hiç hoş değildi.

Millet nasıl rahat ediyorsa öyle yesin bırakın da.

Resimler ise ağır subliminal içeriyor kesinlikle.
Calve cabuk corba piyasaya ilk girdiginde o donem ben ve akranlar yani ergen tayfa onu bardakta icmeyi cool bulurduk.

Icindeki citir ekmeklere saygimiz sonsuz ama bos ismis.

HAYDAAA

tumblr_na86meWJ2h1ql5yr7o2_500.gif

tumblr_na86meWJ2h1ql5yr7o1_500.gif

Üst Alt