Elmander ve Engin’in Cezaları Bugün Açıklanacak


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray’ın Sivasspor ile oynadığı maçta kırmızı kart gören Elmander ve Engin’in cezaları bugün açıklanacak.
 
Cevap: Elmander Ve Engin’in Cezaları Bugün AçıklanacakEngin,inşAllah tek maç ile yırtar.Oynarsa şayet Fenerbahçe maçında ki en önemli kozlarımızdan biri olur.Elmander'in ise yine tek maç ile kurtulacağını düşünüyorum.
 
Cevap: Elmander Ve Engin’in Cezaları Bugün Açıklanacakben açıklıyım, pre-açıklama olsun.Elmander - 1

Engin - 2mac ceza almıstır.
 
Cevap: Elmander Ve Engin’in Cezaları Bugün AçıklanacakHayırlısı olsun.Bize de alexe yaptıkları kıyağı yaparlar inşallah.
 
Cevap: Elmander Ve Engin’in Cezaları Bugün AçıklanacakEngin - 1

Elmander - 1 olmasi lazim

Birde Milan Borjan - 10 mac.
 
Cevap: Elmander Ve Engin’in Cezaları Bugün Açıklanacakbence TFF Fenerbahce yine aglamasin diye 3er 3er patlatacak.
 
Cevap: Elmander Ve Engin’in Cezaları Bugün AçıklanacakElmander'e 1 verip gönül alacaklar Engin'e 3 verecekler gibi.
 
Cevap: Elmander Ve Engin’in Cezaları Bugün Açıklanacak2-3 verirler aynen sonra itiraz ederiz biri 1 e iner fener maçında oynar elmander
 
Cevap: Elmander Ve Engin’in Cezaları Bugün AçıklanacakUlaan olcak iş değil şunlar fener macı öncesi. :/Engin'e itiraz edilmeli yaptığı doğru değil belki ama Borjan şerefsizini de göz ardı etmemek gerek.İnsallah takımda olurlar fener macında.
 
Cevap: Elmander Ve Engin’in Cezaları Bugün AçıklanacakBeyler TS maçına tam kadro çıkabilelim diye 2'şer maç verilir ikisine de.

Mission completed.
 
Cevap: Elmander Ve Engin’in Cezaları Bugün AçıklanacakUlaan olcak iş değil şunlar fener macı öncesi. :/Engin'e itiraz edilmeli yaptığı doğru değil belki ama Borjan şerefsizini de göz ardı etmemek gerek.İnsallah takımda olurlar fener macında.Engin'in oynama ihtimali yok. Borjan faul yapmış, hakem görmemiş, hakem hatasıdır. Borjan'ın hareketi "faul"dür. Ama Engin'in hareketi faul değil.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt