Elneny Beşiktaş'ta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elneny Beşiktaş'ta

Ayağı çok kötü değil sadece fark yaratacak bir oyuncu değil, Avcı'nın sisteminde vasat üstü ayağıyla pas oyununa iyi gider, atıp beklemiyordu çok az maçını izlesem de.

Biz alsak kesinlikle uymazdı ama bunlsrın takım yapısı ve ellerindeki adamları düşünürsek bedavaya kiralamak iyi iş.

bok atmaya gerek yok, ligin üstünde bir oyuncu. çöp diyenler biz alsaydık da böyle tepki verirler miydi acaba?
Evet tepki verirdim. 1 ay önce Elneny ile anlaşıldı dediklerinde de verdim hatta. Abdennour'un Kayserispor'a gitmesi ne kadar normal ise Elneny'nin de herhangi bir Anadolu takımına gitmesi o kadar normal benim için. Beşiktaş değil Denizlispor transfer etmiş olsa şaşırmam yani. Nzonzinin çeyreği etmeyecek bir adam.

Bu arkadaşi milli takimda izledim arsenal'da değil. çok leş bir ayaği vardi.oyun icinde caliskan bir oyuncu ama pozisyon bilgisi,ayaklarini kullanabilmesi felan kötüydü.dribling yapabilmesi dişinda gözüme bir sey carpmadi.fazla izlediğim bir oyuncu değil lakin dorukhan ve bu arkadaşin pas kalitesi düşük.vitor ruiz denen eleman geriden oyun kurabilecek kapasitede sadece. o baski yerse oyun kurmakta zorlanirlar.2 tane bek aldilar 2 side soru işareti .buyuk ihtimal defansif yoneleri zayif bekler.bu da derbilerde sıkıntı çikarir bjkye..

Üst Alt