ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik

Cevap: ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu

merak etme canım izliyoruz basketbol bilgim senden üst düzey olduğuna eminim .. ayrıca feneri avrupa sampiyonu yapmam sinirden di delirmistim .. ben hala savunuyorum spartak casaresten daha iyi bi takım bana göre daha yetenekli isimlerden olusuyorlar casaresin bi özelliği cok baskın oda hepsi atletik yapılı yoksa şut yüzleri o güzel kadının ismini unuttum jackson dı sanırım bi o var baskada yok .. augustus bugün biraz yüzdeli olsaydı rahat alırlardı macı.. tamam ben hocaya saten saydırmısım topu iceri indir diye .. ama taurasi de cok vurdumduymaz oynadı yani kafasına göre attı hep hele son dakikalarda baya abarttı cunku potaya bakmadan attı biraz icerden oynasaydı atardı ..

tamam benden üst düzey anla ben bunu sorun etmem. ben taurasiye laf ettigin icin kızmıştım ama genel olarak haklısın. 2. yarı hic icerden ohynamadık. zaten 2. yarı 22 sayı atmışız. taurasinin böyle oynamamsının sebebi. herkesin ondan bişey beklemesi. oda aceleyle atışlar yaptı. tabi bunda yorgunlugunda payı. 10 saniyede 1 top taurasiye gelirse ben normal karşılıyorum. bu capsız hocayla birşey olmaz. adam maticten felan hayır bekliyor. aldırdıkları oyunculara bak. sayıları yok.

ultraslanın giriş sayfasında ceyhunu istifaya cagırması lazım. 3 kelime yeterli 'adamsan istifanı ver' ceyhun hocayı kovmayacagı ortada yönetimin beri kendisi istifa etse.

bence onun yerine ultraslan yönetime adamsanız kovun bunu demeli.. sen koskoca galatasaraysın istifayı beklemeyeceksin , KO-VA-CAK-SIN

küfür etmek istemiyorum ama bir şarkı sözüyle açıklayabilirim.

Sen en Güzel Duyguların katilisin Ceyhun and Işıl and Bahar 3lüsü...

yani bu takıma diyecek söz bulamıyorum ilk yarı 8 sayı öndesin ikinci yarı penny sahada yok rakip oyuncuları faul sınırına dayanmış buna rağmen koskoca sıfır katkı veren ışıl,ne oynadıkları ve niye bu takımda oldukları bilinmeyen penichero,eggly,matiç vb.oyuncular..bu senede ligde kupa hayal gözüküyor

Maçın devre arasında çıktım geldim. Maç sonu bu şikeci pisliklerin bir şeyler yapacağı belliydi. Çoluk çocuk var yanımızda. Girerken küçüçük çocuğun donuna kadar aradılar, şikecileri aramamışlarmı acaba?

Bu saatten sonra bu şikeci şerefsizleri kurtarmaya çalışan kim varsa, tepki vermeyen, amatöre kadar düşürmeye çalışmayan bizimkilerin alayına gitsin. Türkiye gördü ne mal olduklarını, artık bu pisliği temizleme zamanı.

Hiç de üzülecek bir şey yok ortada, 6 aydır belliydi olacaklar. Hayırlı olsun.

Maccabi-Pana maçı güzel maç oluyor. Ne güzel izliyoruz üst düzey basket maçı.

bence onun yerine ultraslan yönetime adamsanız kovun bunu demeli.. sen koskoca galatasaraysın istifayı beklemeyeceksin , KO-VA-CAK-SIN

orası ayrı öyle olması lazım zaten ama adam yönetimden torpilli belli ki.kendisi istifa etmezse kurtulamayayız şu hoca bozuntusundan.

küfür etmek istemiyorum ama bir şarkı sözüyle açıklayabilirim.

Sen en Güzel Duyguların katilisin Ceyhun and Işıl and Bahar 3lüsü...

Bahar'da çok çok iyi bir oyuncu değil ama Şaziye ile birlikte en iyi yerli oyuncumuz bence. Hele hele bu maçtan sonra o iki isimle yan yana anılmayı hiç hak etmiyor.

Bahar'da çok çok iyi bir oyuncu değil ama Şaziye ile birlikte en iyi yerli oyuncumuz bence. Hele hele bu maçtan sonra o iki isimle yan yana anılmayı hiç hak etmiyor.

kesinlikle üstelik cumhurbaskanlıgı macında oynadıgı oyunla kupayı getirdigini unutmayalım.bahar en azınndan arma için elinden geleni yapıyor.

bencede bahar ışıl ve ceyhunla bir tutulmamalı..

bize macı kaybettiren etkenlerden biride fenerin alan savunmasına gecmesiydi, ama ceyhun bunu hic mi hesaba katmadı bi koc bu kadar mı basiretsiz olur.. yazık gercekten yazık..

Takım oyunundan uzak,sayı yükü iki oyuncunun üzerine yüklenmiş.Bu nasıl antrönürlükdür ki sezon sonu yaklaşıyo yerli oyuncuların hala takıma hiç katkısı yok.toplama yabancılar kadroya katılmış hepsi Ribaunt almaktan aciz son 10 dk sürekli üçlük denediler her maç aynı şey oluyor farkı açıyoruz ve koruyamıyoruz , Işılın potaya değdiremediği atışlar değdirdiklerinden fazla bunu hala nasıl takımda tutuyorlar anlamış değilim maçın sonunda sağlam bir protesto gelmesi lazımdı ama bizim taraftar işte yapmaz

bencede bahar yine iyi

birsel,nevriye olmadığına göre bahar eldekilerin en iyisidir TR de

ışılla 3 lük yarışına gireyim kaybedersem kadın olayım

bu maçı rakip bukadar kötü duruma düşmüşken,en iyi oyuncuları sakatlanmış diğer en iyi oyuncusu 3 faul almışken ve devereyi 9 sayı önde bitirip 8 sayıyla maçı kaybetmenin açıklması olamaz

ışılla 3 lük yarışına gireyim kaybedersem kadın olayım
abi niye ışıl oyundayken bu guardlar 3lük yagmuruna tutuyor bizi. ligde adam gibi koc getirsinler. fowleste var ligde bunları yeneriz. hicbirşey yok bunlarda yahu hep diyorum biz kötü oynuyoruz. ilk yarı 45 2. yarı 22 sayı nasıl atar bir takım.

Üst Alt