ELW 15/16 ÇF 1.Maç | UMMC Ekaterinburg 72-56 Galatasaray | M.S | 8 Mart | TRTSpor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 15/16 ÇF 1.Maç | UMMC Ekaterinburg 72-56 Galatasaray | M.S | 8 Mart | TRTSpor

250px-Euroleague_Women_Logo.png

ljj0qb.png
c80ecv.png
88f85gs.png

UMMC Ekaterinburg - Galatasaray

UMMC Sport Salonu
8 Mart Salı
16.00

Zor cok zor ama Ekrem Hoca ve formamiz o zorluklari aşacak güçte ne imkansizlari basardik Biz Allah yardimcimiz olsun.

çok zor renktaş.. şuanda Dünyanın en iyi oyuncularına karşı oynayacağız.. Alba Torrens , Taurasi , Sancho Lyttle , Gruda.. Tek korkum fark yememiz.. inş yanılırım
Biz Galatasarayiz umit ve basketbol günlük performansa çok bağlı bir spor oldugu için imkamsiz yoktur tek mac olsa umudum çok yüksek olurduda ışte 3 maclik olmasi bizi sıkıntiya sokan taraf.

Yasin maçla ilgili görüşlerini merak ediyorum analiz yapta okuyalım
13/14 ELW yarı finalindeki gibi ilk çeyreğe çok iyi başlamak gerekiyor. Net bir şutörümüz olmadığı için daha çok ikili oyunlar oynamak gerekiyor. Zorlama atışlar daha ilk çeyrekte maçtan kopmamıza sebep olur.

6 günde 4. maçımıza çıkacağız. Takımın kafasındaki durum ne bilmiyorum. Takım bir şekilde gidiyor ama benzini de yavaş yavaş azalıyor. Bir yerde takılıp duracağız o kesin. Karşımızdaki takım yenilmez değil. Evet WNBA düzeyinde bir kadroları var ama sürekli maçı erkenden koparttıkları için başabaş oyunlarda bazen saçmalayabiliyorlar. Haddimizi bilerek oynamalıyız.

Favori onlar ama baskı da onlarda olacak. Mesajıma başlarken 2 sene önceki maçı hatırlattım. Çünkü o zaman da favori Ummc'ydi. Sezon başından beri oynadığımız bir sistem olmadığı için en iyi yaptığımız işi yani kaos basketbolunu oynayalım yeter. Extra işlere gerek yok. Tempo, Run n Gun gibi oyunlar rotasyon sebebiyle Ummc'ye yarayacağından sakin bir şekilde maçı bitirelim.

Ve unutmayalım bu takımın maaşı 3 aydan fazladır ödenmiyor.
Bu takım maç içinde federasyona, hakemlere karşı da oynuyor.

Ekrem Hoca'ya ne kadar teşekkür etsek az, başka birisi olsa bu yönetimlere karşı çoktan istifasını vermişti.

Sarayın Sultanları'na başarılar. İmkânsız Galatasarayca değildir.

Üst Alt