ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ELW | Galatasaray MP 38-33 Vici Aistes | 13 Ekim | 2.Çeyrek Sonu | GS TV

27-10 nasıl ribaund farkı olur lan. macıda izleyemiyorum. biz her geleni yersek macı bitiremeyiz. 27 ribaund nedemek ya. mac sonunda anca ulaşır o sayıya.

2.yarıya yetiştim neyseki. Taurasi napmış öyle yahu :D

Cevap: ELW | Galatasaray MP - Vici Aistes | 13 Ekim | 20.00 | GS TV

tina caharles ribaund alamıyomu. onuda anlamadım. bu hocayı baştan beri sevmiyorum.

Cevap: ELW | Galatasaray MP - Vici Aistes | 13 Ekim | 20.00 | GS TV

söylenenlere göre ışıl sıvıyor. ışılın cumhurbaşkanlıgında oynamaması bir artımıdır:)

İlk yarıyı seyredemedim ama Prince daha fazla süre almalı.

Tina Charles'a birşey diyemeyiz.Daha bugün geldi.Gelir gelmez maça çıktı.Matic midir nedir rezalet zaten.Bahar'da faul sorunu yaşayınca bütün ribaundları aldılar.Allah'tan beceriksizler.

bi erkeklere bakıyosun bide kadınlara bi koç neler yapar anlıyorsun.oktay hoca sade maçtan maça gelse ceyhın hocada daha iyi takım yapar.

Yine istatistiklere bakarak bir yorum yapacağım. Işıl'ı kötülemişsiniz ama effecieny'de +11 ile takımın en iyisi.

Yine istatistiklere bakarak bir yorum yapacağım. Işıl'ı kötülemişsiniz ama effecieny'de +11 ile takımın en iyisi.

5 top çaldı ama onun haricinde çok kötü.Işıl'ı çok severim ama bu maçta top çalma haricinde hiçbir katkısı yok ne yazıkki.

Tina Charles'a birşey diyemeyiz.Daha bugün geldi.Gelir gelmez maça çıktı.Matic midir nedir rezalet zaten.Bahar'da faul sorunu yaşayınca bütün ribaundları aldılar.Allah'tan beceriksizler.

Aynen Tina'ya bu maç hiçbir şekilde eleştiri yapılmaz.

Üst Alt