"Emenike'yi isteyen birisi varsa, uçak biletini bile ben alırım"


emenike.jpg

AJANSSPOR - Olympiakos'tan ayrılmaya hazırlanan Emenike'nin Aykut Kocaman'ı arayarak, ''gol sorununuzu çözmeye hazırım'' dediği ancak olumsuz cevap aldığı iddia edildi.


Günün bombası komşudan geldi... Olympiakos’ta 10 haftada toplam 272 dakika forma giyen Emmanuel Emenike’nin Türkiye’ye döneceği iddia edildi.

Sentra Goal’da yer alan iddiaya göre; Nijeryalı oyuncu, Başkan Marinakis’le görüştü. Türkiye’ye dönmek için izin istedi. Türkiye’deki dostlarını dinlemeyerek Emenike’yi alan Marinakis ise Emenike’ye kızgınlığını, ''seni isteyen birisi varsa, uçak biletini bile ben alırım'' diye tepkisini ortaya koydu.

Emenike’yi isteyen bir takım olması durumunda bonservisinin bedelsiz verileceği iddia edildi.

Süper Lig’de golcüsü olmadığı için son sıralarda yer alan Osmanlıspor’un Emenike’yi istediği belirtildi. Haberde ayrıca Emenike’nin Fenerbahçe’yi çalıştıran eski hocası Aykut Kocaman’ı da aradığı ve ''gol sorununuzu çözmeye hazırım'' dediği ama olumsuz cevap aldığı belirtildi.
 
Van Persie ile beraber kontratlari uzatilmali . En az bir yil cift forvet olarak denenmeliler . Biri yirtici ve guclu digeri mukemmel bir bitirici TSL'de toplamda 50 golu rahat bulacaktir bu ikili . Haydi Aziz baskan .
 
Üst Alt