Emin Bayram: “Galatasaray forması giymek benim için büyük bir şans” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emin Bayram: “Galatasaray forması giymek benim için büyük bir şans”

1662927470429.png

Futbolcumuz Emin Bayram, Spor Toto Süper Lig’in 6. haftasında deplasmanda oynadığımız Kasımpaşa maçının ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Emin Bayram’ın açıklamaları şu şekilde:

“Bu takımın formasını giymek benim için büyük bir şans. Akademisinden yükseldim Galatasaray’a. Akademiden yükselen her oyuncunun hayali burada forma giymektir. Ben de bu şansa layık görülüyorum. Elimden geleni yapıyorum. Her gün daha iyiye giden bir performansımız olduğunu düşünüyorum takım olarak. Daha da iyi olacağını düşünüyorum. Hücumda ve savunmada daha farklı şeyler yapacağımızı düşünüyorum.

90 dakika boyunca gol atmak isteyen bir takımız. Hedefimiz de bu yönde. Moral olarak çok iyiyiz. Üzerine koymaya çalışıyoruz her dakikasında oyunun. Bugün de geri düştük ama ardından iyi bir reaksiyon gösterdiğimizi düşünüyorum. 3 puanı aldığımız için çok mutluyuz. Taraftarımız bizi deplasmanda bile olsa çok iyi destekliyorlar. Hepsine çok teşekkür ederiz. Bizi desteklemeye devam etsinler. Yolun sonu şampiyonluk olur inşallah.”

Cok guzel bir aciklama yapmis, bulundugu yerin ve degerinin farkinda olmasi cok olumlu. Devam et Aslan, eksiklerin var, olur yasin geregi calismaya devam.

yediğimiz golde zıplasa kafa ile topu dışarı vurabilirdi.

çok basit bir gol yedik ama gene de çok başarılıydı. hele hele luyindama ile oynadığımız maçları düşününce ozan kabak performansı sergiledi desek yanlış olmaz

Büyük takım stoperlerinde soğukkanlılık, dripling ve pas kalitesi önemlidir. Hepsinden biraz var Emin'de. Hataları olacak, oynayarak gelişecek. Geleceğini parlak görüyorum.

İyi oynadı ilk 11 çıktığı bir maça göre ama eksikliklerini de söyleyelim. Kafa toplarını geliştirmesi gerek, sadece topa çıkmayı değil topu indirdiği yere çok dikkat etmeli. Sırf bu yüzden bir kaç tane tehlike yaşadık.

Bu arada Abdülle karşılaştırılması çok gereksiz iş. Abdül gerçekten çok kaliteli oyuncu.

Üst Alt