GSC Haber - Emin Bayram, Sezon Sonuna Kadar Westerlo'ya Kiralandı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Emin Bayram, Sezon Sonuna Kadar Westerlo'ya Kiralandı!

oynaması için güzel 1 hamle. berke'nin as oyuncu olduğu yerde 11'i alamıyosa seneye döndüğünde florya'da çay ocağında devam etsin hizmetine

Olumlu bi transfer olmuş, kulüpte oynama şansı çok düşük, sırf a.kerime bir şey olursa diye bekletmek de haksızlık olur. Önemli olan gittiği takım da oynaması ve opsiyon olmaması. Ben kendisinden umutluyum.

Oynamak isteyen futbolcuya saygı duyarım. Bu çocuk daha 20 yaşında oynayarak gelişecek.

Devre arası Kaan Ayhan geldikten sonra da kiralanmalıydı

Mantikli hamle, emin gibi potensyali olan bi oyuncu icin belcika da sürekli oynamak büyük sans kendisini gelistirmek icin.

Gidicem diye tutturan adamı tutamıyorsun maalesef. Hoca Berkan ve yunusu da tutmak istemişti

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Basarili olacagina inaniyorum

Begendigim bir stoperdi

Daha iyi bir sekilde takima döner ve stoper tandeminde yer alacagini düsünüyorum

Fiziksel direnç, agresyon ve konsantrasyon özelliklerini artırmış olarak döner umarım. O yönlerini geliştirirse başka pek bir eksiği yok gördüğüm kadarıyla...

Bence olur. Oyuncu az oynamaktan şikayet etmez ve mutlu olur. Dubois geçen sene sol bek de oynayabildiği için baya süre aldı mesela. Hiç almasaydı daha kötüydü. Sorun olabilirdi.
Tamam ama sol bek için iki ayrı alternatif de vardı. Biz geçen sezon sakatlık sorunu yaşamadık diye (çok uzun aralar olmasının etkisi var) bu sezon kendimizi rahat hissediyoruz ancak 3-4 sakatlık ve cezalı aynı anda gelse eldeki kadronun sorun yaşaması çok muhtemel yerli takviyesi gelmez ise. Örneğin Boey kart cezalısı ve maç içerisinde Bardakcı sakatlandı, Kaan Ayhan ikisinin de tek alternatifi ise açmaza giriyoruz. İlk etapta birinci alternatif olabilir 3-4 oyuncuya Dubois gibi ancak arkasının doldurulması lazım. Ben tecrübeli bir yerli stoper alınması taraftarıyım en fazla 250-300 bin maliyetle.

opsiyon olmaması iyi - gidip dakika alsın

vasat altı bir takım olduğundanda çok iş düşer - iyi olur

mantıklı hamle burada 5-10 mactan fazla oynayamazdı. oynadığı zamanlar da çok riskli hareketleri var. düzenli oynayıp bu hatalarından dersler çıkarmalı. bizde bu hatalarından şansına gol yemedik ama ilerde yedireceği zaman taraftarın hedefi haline gelebilirdi

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kötü hamle falan deniyor da çocuk gidip oynamak istiyor. Gitmek isteyenin karşısında nasıl duracaksın. Genç çocuk senede 2-3 maç oynamak için neden yedek kalmaya ikna olsun.

rezalet falan değil arkadaşlar. adamlar süre alamayacaklarını düşündükleri için kendileri ayrılıyor. bence ayrılmaları iyi hiç değilse kendilerini bir tartsınlar bakalım düşündükleri kadar iyiler mi?

Üst Alt