Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos

Muslera

Sabri-Semih-Chedjou-Riera

Ceyhun-Yekta

Engin-Emre-Erman

Umut

Şöyle bir kadro ile çıkarız muhtemelen. Rotasyon illaki olacaktır üst üste maç oynamak zor olacaktır.​

Nasıl lehimize olacak renkdaş 5 yemek hazırlık maçı bile olsa?

Lafın gelişi o ama kötü oynadığımız 2 maçta kabak gibi herşey ortada kanat oyuncusu olmadan bu sistem işlemiyor, 3 yıldır sol bek alamadılar, üstelik bu Porto galibiyeti de taraftar ve yönetim tarafından yeterli görülürse o zaman büyük sıkıntı yaşarız, Arsenal'i hadi bir şekilde yendik Emirates kupasını aldık diyelim bu takıma takviye filan yapılmaz. Biz Porto'yu ABD'de de yendik hemde bundan daha iyi kadroları varken hemde güzel futbol oynayarak, eksik yatırım yapıyoruz yıllardır, koskoca transfer sezonunda bir tane stoper dışında hiçbir hamlemiz yok, derhal bir kanat oyuncusu(adam eksiltebilen, süratli, çizgiye inip orta açabilecek) alınması lazım, forvetlerin Drogba, Umut, Burak ama kanattan bir tane orta yok maç boyunca.

4 yeriz 5 yemeyiz ama en azından yönetim transfer için çaba harcar, zaten Porto maçını hak etmeden kazandık, direk bu takımı yendi bı çocuklar kadromuz yeterli moduna geçerler yine, Arsenal'in bizi perişan etmesi bizim lehimize olur.

Neden hak etmedik ? Bence bal gibi hak ettik. İlk yarı Porto iyi olan taraf 2. yarı biz daha iyi olan tarafdık. Porto belki tam kadro çıkmadı ama 2 tane penaltı kaçırdı diye biz maçı neden hak etmeyelim ?

Neden hak etmedik ? Bence bal gibi hak ettik. İlk yarı Porto iyi olan taraf 2. yarı biz daha iyi olan tarafdık. Porto belki tam kadro çıkmadı ama 2 tane penaltı kaçırdı diye biz maçı neden hak etmeyelim ?

Nerede iyi futbol oynadık kandırmayın kendinizi Drogba'nın indirdiği uzun şişirme toplar olmasa karşı kaleyi göreceğimiz yok, adam tek başına neredeyse maçı aldı, adamlar sürekli yerden ayağa oynuyor çıkarken kaldı ki 2. yarı iyice yedeklere döndüler ondan iyi gibi gözüktük, orta sahada yapılan pas hatalarının hadli hesabı yok, hücum anlamında berbat durumdayız, Drogba, Sneijder, Amrabat'ın kişisel becerilerine bakan takım durumundayız, top kanada gelir orda birüçgen kurarsın sol taraftaysan sağ açığın yada bekini arka direk civarından içeri kaçırırsın, göbekte Pivot santrforunu kullanarak orta sahadan oyuncuların koşu atar verkaç yaparsın, bizde tek aktivite var, Amrabat alsın rakibin üstüne koşsun geçse bile ne yapacağı belli değil, çok sıkışırsa çek saha şişir içeri(isabet oranı %1) Drogba'ya şişir nasılsa indirir orada top bizde kalırsa şut atarız filan, eskiden şok pres yapıyorduk Elmander, Baros'la işede yarıyodu ama bu takım kadro yapısı ve tabiki yaş ortalamasıyla bunu da yapamıyoruz, ben skora değil futbola bakıyorum, Malaga maçı ilk yarısı dışında sıfır organizasyonla oynuyoruz skorun önemi yok, adı üstünde hazırlık maçı ama futbol hiç ümit vermiyor, şu takımı bir Drogba'sız düşünün dediğimi anlarsınız.

yurt disinda lig tv bu maclari sifreli giriyor resmen. az küfür etmedim mubarek günde dün bunlara :(

ya kendi paramizla rezil oluyoruz resmen. hazirlik macinada sifre girmek ne bicim kafaysa artik.

Arsenal'li taraftarlar formlarda yazdıkları mesajlarda Arsenal'li futbolcuların Galatasaray'a kendi sahalarında ve kendi hazırlık turnuvalarında kupayı kaybetmeleri halinde sahaya inip Arsenal'li futbolculara saldıracakları tehditinde bulundular.

Üst Alt