Emmanuel Eboue resmen Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Eboue resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emmanuel Eboue resmen Galatasaray'da

Hayırlı olsun.Bize çok katkı sağlayacağını düşünüyorum.

Yönetimi de tebrik etmek lazım.Çok iyi bir transfer gerçekleştirdiler her bakımdan.

[video=youtube;n5mj0Huxajk]https://www.youtube.com/watch?v=n5mj0Huxajk[/video]

:lol: bu videoyu eminim kimse görmemiştir(!).:D

Arda Turan'ın Facebook Fan sayfasında bu videonun açıklamasında "Kamerun'un Kore ile oynadığı maçta Emanuel Eboue, ajanlığa soyunmuştu." yazmışlardı. :D Fildişi Sahilli futbolcuyu iki saniyede Kamerunlu yaptılar hahah :D

Bu arada Eboue'nin alacağı para hakkında dikkatimi çeken bişey var. Haberlerde hep şu yazıyor: "Fildişili yıldızın yıllık maliyeti ise, maç başı ve primler dahil 3 milyon Euro’yu (7.5 milyon TL) bulacak."

Eboue 2.2 Milyon Euro net alacak, ilk iki sene bu rakam 2.5. Şu ana kadar yapılan transferlerde hep "net ücret + maç başı" olarak ücretler gösterilirken, Eboue'de primler ve maç başları da dahil edilmiş verilecek ücretin açıklamasında. Medya Galatasaray'ın çok para saçtığını vurgulamak istiyor gibi geldi bana bu. Selçuk transfer olduğunda da saçma saçma iddialar ortaya atılmıştı 6 milyon Euro falan filan.. Haberde yıllık maliyetin "Eboue yıllık 2.2 (2.5) Milyon Euro net, + xx.000 maç başı + primler" olarak gösterilmesi gerekirken , nedense medya bütün ücretleri dahil etmek zorunda hissediyor kendini, ve ben bundan nefret ediyorum. Abartıyorsam söyleyin ama bence durum bu. Normalde maç başına ücret ve primleri oyuncunun alacağı paraya dahil etmeyen medya, Galatasaray'a oyuncu geldi mi fiyatı yüksek göstermek için elinden geleni yapıyor..

İşte budur ya :f50:

B_621230795e5247be8b3bf4f00a176784.jpg

[video=youtube;QOtly2xNuLQ]https://www.youtube.com/watch?v=QOtly2xNuLQ&feature=related[/video]

arkadaslar bu ebue oldugundan eminmisiniz, ben arsenalde izledigim ebue ye benzetmiyorum bunu

gözleri daha kücük vs vs

hayırlı olsun toplam maliyet belli oldumu primler ev kirası telefon faturası :D

3,5 milyon bonservis

4 yıl için 2,5+2,5+2,2+2,2=9,8 m€ sabit

4 yıl için 35x10x4=1,4 m €

4 yıl için ev kirası ,telefon faturası,uçak biletleri, yemek parası, imza parası,akbil,hava parası,şu parası, bu parası = 5-10 milyon euro

Total= 30-40 milyon euro olur :D

Bunu tl ye çevirsek yaklaşık 100 milyon tl :D

Bunu bir de Sudanese Pound 'una çevirirsek 150 milyon pound yapar.

Deminki mesajımda 30 milyon tl demiştim ama az hesaplamışım.... Yarın ki başlık şu olur.... FLASH FLASH; EBOUE 150 MİLYON POUND'A GALATASARAY 'DA :D :D

Bu yönetim yıllık ücret konusunda biraz elibol davranıyor açıkçası ama bu yıl bonservislere fazla para vermediğimizi düşünürsek sıkıntı olmaz harika bir transfer oldu bu..

bu para işini falan takmayın artık, fenerliler bana diyo çok pahalı çok para harcıyosunuz diye, Bende diyorum ki; Büyük takımlar büyük harcar.

Real Madrid falan büyük takım aldığı adamlar 40 milyon avro bonservisli.

Allah'ım sana şükürler olsun çok yakışmış forma Eboue'ye en sevdiğim oyunculardan birini aldık.Pes'te bile hep takımıma alırdım.Hayırlı uğurlu olsun.

iyi paraya kapatmışız transferi

3.5 bişey değil

2.5 yıllık vermezsen zaten eboue Türkiyeye gelmez

onu isteyen bir sürü avrupa kulübü vardır

Bu yönetim yıllık ücret konusunda biraz elibol davranıyor açıkçası ama bu yıl bonservislere fazla para vermediğimizi düşünürsek sıkıntı olmaz harika bir transfer oldu bu..

El mahkum. Ne Türkiye ligi oyuncuların ilgisini cekiyor, ne de Galatasaray eski Galatasaray. En azından bu sezon el mahkum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt