# Emmanuel Eboué - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emmanuel Eboué

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Emmanuel Eboué

vallahi arkadaşlar kızmayın ama bu adamın bize gelme ihtimali ronaldinhonun gelme ihtimalinden daha düşük...(umarım yanılırım)

Dani Alves dikkat et!..

Transfer sezonuna ezeli rakibi Real Madrid'e göre suskun başlayan Barcelona, yeni sezonda kadrosuna ilk olarak forvet bölgesine Palmeiras'ın genç yeteneği olan Keirrison'u kattı ve esas büyük bombasını daha sonrasına sakladı!

Katalan ekibninin sorunlu süper starı Samuel Eto'o'nun takımdan ayrılmak istemesinden ötürü, Barcelonalı yöneticilerin hemen harekete geçip Kamerunlu golcü yerine o ayarda bir santrafor arayışına gitti ve Real Madrid'in transferde el atmadığı tek isim olan Inter'in İsveçli yıldızı Ibrahimovic'i, 40 milyon avro artı takas olarak Samuel Eto'o'yu Inter'e vererek kadrosuna kattı.

İngiliz basın organı The Sun'ın haberine göre, Barcelona Zlatan Ibrahimovic'i transfer ettikten sonra kadrosuna diğer bölgelere de takviye girişimlerini hızlandırdığını bildirdi.

Son olarak Daniel Alves'e alternatif bir isim peşinde koşan Katalan ekibi, Arsenal'in 26 yaşındaki Fil Dişili oyuncusu Emmanuel Eboue'yi takipe aldı. The Sun'a göre Barcelona, Eboue için Arsenal'e yaklaşık 10 milyon avroluk bir teklif sunacağı belirtildi.

13.08.2009

Kaynak : Sporx.com dış haberler

Unutalım gitsin:(

Dani Alves dikkat et!..

Transfer sezonuna ezeli rakibi Real Madrid'e göre suskun başlayan Barcelona, yeni sezonda kadrosuna ilk olarak forvet bölgesine Palmeiras'ın genç yeteneği olan Keirrison'u kattı ve esas büyük bombasını daha sonrasına sakladı!

Katalan ekibninin sorunlu süper starı Samuel Eto'o'nun takımdan ayrılmak istemesinden ötürü, Barcelonalı yöneticilerin hemen harekete geçip Kamerunlu golcü yerine o ayarda bir santrafor arayışına gitti ve Real Madrid'in transferde el atmadığı tek isim olan Inter'in İsveçli yıldızı Ibrahimovic'i, 40 milyon avro artı takas olarak Samuel Eto'o'yu Inter'e vererek kadrosuna kattı.

İngiliz basın organı The Sun'ın haberine göre, Barcelona Zlatan Ibrahimovic'i transfer ettikten sonra kadrosuna diğer bölgelere de takviye girişimlerini hızlandırdığını bildirdi. Son olarak Daniel Alves'e alternatif bir isim peşinde koşan Katalan ekibi, Arsenal'in 26 yaşındaki Fil Dişili oyuncusu Emmanuel Eboue'yi takipe aldı. The Sun'a göre Barcelona, Eboue için Arsenal'e yaklaşık 10 milyon avroluk bir teklif sunacağı belirtildi.

Sporx.com

Barca diyince adamlar 90 milyonlarin dondugu piyasada Maxwell gibi sol bek'i 3 milyona bitirdiler ya Haldun Ustunel bile gipta ile bakmistir.

Barca diyince adamlar 90 milyonlarin dondugu piyasada Maxwell gibi sol bek'i 3 milyona bitirdiler ya Haldun Ustunel bile gipta ile bakmistir.

Zaten Haldun Üstünel icin dünyanin en seytan yöneticisi demedik.

Alistigimizdan cok daha büyük isler yapiyor sadece..

Türkiye´nin en becerikli yöneticisi acik ara

Zaten Haldun Üstünel icin dünyanin en seytan yöneticisi demedik.

Alistigimizdan cok daha büyük isler yapiyor sadece..

Türkiye´nin en becerikli yöneticisi acik ara

Benimde zaten Haldun Ustunel'e laf etme gibi bir amacim yoktu.

Maxwell'in 3 milyon euro'ya alinmasi ilginc bir anekdot sadece mehmet topuz'un falan 10 milyon'a gittigi piyasada.

Onu belirtmek istedim, sakin olalim :)

takımın adını Barcelona olması o miktarda büyük pay sahibi olmuştur, yani sen 13 versen bile vermezlerdi sana...

ayrıca etoo - ibrahiovic takası sırasında olmuş anlaşmalardan biriside olabilir...

sonuçta takas için o kadar para verdi Barcelona galibe 40 43 milyon gibi bir paraydı, ehh artık inter de Maxwell'i 3 e vermişler ne kaybeder...

Maxwell beş para etmez bir solbektir! f5 inter maçında alexten yediği çalım buna en güzel örnektir! avrupada desteklediğim takım olan inter taraftarı olarak açıkcası interden gitmesine çok sevindim! barcelonaya gitmesinede çok şaşırdım....

Maxwell beş para etmez bir solbektir! f5 inter maçında alexten yediği çalım buna en güzel örnektir! avrupada desteklediğim takım olan inter taraftarı olarak açıkcası interden gitmesine çok sevindim! barcelonaya gitmesinede çok şaşırdım....

belki FCB bu isi senden iyi biliyordur ne diyim, her defans oyuncu yer calim, o da fener macinda yemis n'olacak.. Ayrica adami seyrettim FCB amerika turnesinde.. Muthis basarili, takimin oyununa harika adapte olmus bu kadar kisa surede. Senin icin o calimdan ibaretse orada kalsin adamin kariyeri

belki FCB bu isi senden iyi biliyordur ne diyim, her defans oyuncu yer calim, o da fener macinda yemis n'olacak.. Ayrica adami seyrettim FCB amerika turnesinde.. Muthis basarili, takimin oyununa harika adapte olmus bu kadar kisa surede. Senin icin o calimdan ibaretse orada kalsin adamin kariyeri

o müthiş brezilyalı solbek Maxwell neden acaba brezilya milli takımında yok? ayrıca Maxwell'i defalarca italya liginde izledim hiç bir numarasını göremedim! eminim inter taraftarlarıda benim gibi bayram ediyorlardır gitmesine! zaten çok iyi bir adam olsa inter 3 milyona bırakırmıydı?

takımın adını Barcelona olması o miktarda büyük pay sahibi olmuştur, yani sen 13 versen bile vermezlerdi sana...

ayrıca etoo - ibrahiovic takası sırasında olmuş anlaşmalardan biriside olabilir...

sonuçta takas için o kadar para verdi Barcelona galibe 40 43 milyon gibi bir paraydı, ehh artık inter de Maxwell'i 3 e vermişler ne kaybeder...

dogru soze bir ekleme yapmaya gerek yok, haklisin muhtemelen o transfer goz onune alinarak bu miktara evet denmistir.

o müthiş brezilyalı solbek Maxwell neden acaba brezilya milli takımında yok? ayrıca Maxwell'i defalarca italya liginde izledim hiç bir numarasını göremedim! eminim inter taraftarlarıda benim gibi bayram ediyorlardır gitmesine! zaten çok iyi bir adam olsa inter 3 milyona bırakırmıydı?

tamam kardes haklisin germe kendini fenerden bir calim yedi diye. FCB almis oynatiyor iste.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt