Emrah Başsan Bu Hafta Duyurulacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emrah Başsan Bu Hafta Duyurulacak!

Galatasaray daha önce anlaşmaya vardığı Antalyaspor'lu Emrah Başsan ile bu hafta için sözleşme imzalayacak.

Taraftardan gelen tepkiden çekinerek yaklaşık 1 ay önce anlaşılmasına karşın duyurulmayan Emrah ile yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısı sonrası resmi imzaların atılması bekleniyor.

Transferde Serdar Aziz'i renklerine katarak hızlı bir giriş yapan sarı-kırmızılılar ikinci transfer hamlesini daha önce anlaşmaya vardığı Emrah'ı resmen duyurarak yapmayı planlıyor.

Emre Çolak'ın Deportivo'ya transferi sonrası takımda benzer rolü üstlenecek bir futbolcu arayan yönetim Emrah ile daha önceden anlaşmasına karşın, taraftardan gelecek tepkiden çekinerek transferi duyurmamıştı.

ÖNCE RIEKERINK SONRA BAŞSAN

Yarın yapılacak toplantı sonrası, Riekerink'i resmen duyurması beklenen yönetimin bu hafta içinde Emrah'ı da resmen renklerine bağladığını açıklaması bekleniyor. 24 yaşıdna ki kanat oyuncusunun senede 500.000 Euro civarı bir ücret alması bekleniyor.

utanç verici bir transfer en az grosskoytz kadar skandal emre çolakı yolla bu ne idüğü belirsizi al

başta müzmin sakat serdar aziz şimdi de bu ...
ne güzel kazıklıyorlar ne güzel hırsızlık yapılıyor akıl alır iş değil.
yönetim değil kerizler clup.

bu herifi scout ekibi önermiş olamaz riekerink de izlemiş olamaz çoğunlukla yedekti antalyada kim yaptı bu transferi kardeşim nasıl bir komisyon dönüyor burda yaw emre çolak neden gönderildi? AÇIKLAYINNNNNN

Yedeklere de yedek lazim diye aliniyor bence. Ilk 11 i olmayan takima once yedeklere yonelmek de ayri kafa yapasi gerektirir.

Doldurun takıma çöpleri. Sanki yeterince çöp yokmuş gibi.

Bize ilk 11 oyuncusu lazım arkadaş, hâlâ ancak yedeğin yedeği olacak heriflerin peşinde koşuyorlar. Bizim mevcut ilk 11 oyuncularının çoğu zaten ancak yedek olabilecek kalitedeyken gidip daha beterlerini almayı nasıl beceriyorlar inanılır gibk değil.

Lanet olsun sizin gibi hainlere.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt