Emrah Başsan, Çaykur Rizespor'a Kiralandı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emrah Başsan, Çaykur Rizespor'a Kiralandı!

Riekerink'in performansını yeterli görmediği yeni transfer Emrah Başsan, Çaykur Rizespor'a kiralandı. (Hürriyet)

Belliydi böyle olacağı.

Bunu kesin Mehmet Özbek denen futbol profesörü almıştır.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

bonservissiz aldigimiza, az maas ödedigimize göre fazla zarar vermiyor/vermedi

ama bir tane hocanin istedigi oyuncu alsaniz artik? 2 hafta sonra transfer dönemi bitiyor

Bu da demektir ki, alınan oyuncular Rie'nin istedikleri dğl.

Yönetim kendi transferlerini yapıyor.
Oyuncuların hepsinin Süperlig den alınması ve tek Süperlig dışı olan transferin yerli bir oyuncu olmasından belliydi zaten.

Bu hamle de şimdi 100% kanıtladı hiç bir oyuncunun Riek Hocamın isteği doğrultusunda alınmadığını.

Bakkal bile yönetemeyecek adamlar kulüp yönetiyor.

Bu da demektir ki, alınan oyuncular Rie'nin istedikleri dğl.

Yönetim kendi transferlerini yapıyor.

Tabi ki istedikleri değil.Riekerink'i getirme sebepleri bu zaten.Ses etmesin,mütevazı olsun çok konuşmasın,eline de istediğin kadroyu ver oynatsın.Bir de üstüne üstlük yabancı olduğu için tam yönetim için biçilmiş kaftan.Yoksa transfer raporu verip transferde diretecek bir hoca olsa,en baştan getirmezlerdi.

Oyuncuların hepsinin Süperlig den alınması ve tek Süperlig dışı olan transferin yerli bir oyuncu olmasından belliydi zaten.

Bu hamle de şimdi 100% kanıtladı hiç bir oyuncunun Riek Hocamın isteği doğrultusunda alınmadığını.

Bakkal bile yönetemeyecek adamlar kulüp yönetiyor.

Bakkal bile yönetemeyecek adamlar nasıl oteller zincirini yönetiyor,onu anlamıyorum. :D

Tabi ki istedikleri değil.Riekerink'i getirme sebepleri bu zaten.Ses etmesin,mütevazı olsun çok konuşmasın,eline de istediğin kadroyu ver oynatsın.Bir de üstüne üstlük yabancı olduğu için tam yönetim için biçilmiş kaftan.Yoksa transfer raporu verip transferde diretecek bir hoca olsa,en baştan getirmezlerdi.

bir kaç hafta sonra hocayı istifaya çağıracaklara dikkatli bak. Onlar Galatasaray hainleridir.

Hocaya sormadan transfer yaparsan boyle olur iste. Ben Serdar Aziz transferinden bile supheliyim acaba Riekerink istemistir mi diye. Cunku daha ozaman hocamiz belli degildi.

bir kaç hafta sonra hocayı istifaya çağıracaklara dikkatli bak. Onlar Galatasaray hainleridir.

Birkaç hafta sonra istifa çağrısı beklentisi içindeysen takımın kötü gideceğini peşinen kabul ettin demektir.Bunu zaman gösterecek bence,şimdiden önyargılı olmak doğru değil,ne kadar kağıt üstünde ön libero eksiğimiz kabak gibi ortada olsa da.

Üst Alt