Emrah Başsan Galatasaray'da İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emrah Başsan Galatasaray'da İddiası!

emrah-bassan-sevinc-2016-620x400.jpg

Galatasaray, yetenekli kanat oyuncusu Emrah Başsan ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Sarı-kırmızılılar Serdar Aziz’den sonra transferde ikinci bombayı patlattı. Galatasaray, Antalyaspor ile sözleşmesi sona eren Emrah Başsan’ı kadrosuna kattı.

Üç yıllık sözleşmeye imza atan 24 yaşındaki kanat oyuncusu yeni sezonda sarı-kırmızılıların şampiyonluğu için ter dökecek.

Antalyaspor formasıyla gösterdiği başarılı performansın ardından devlerin dikkatini çeken Emrah Başsan bir dönem U21 Milli Takımı kaptanlığı yaptı.

Hatırlanacağı üzere, Emrah Başsan’ı iki sene önce dönemin Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ısrarla kadrosunda görmek istemiş ancak transfer son anda gerçekleşmemişti.

Geçtiğimiz sezon Antalyaspor formasıyla ligde 20 maça çıkan başarılı oyuncu 5 gol atarken 2 de asist yaptı.

İşte Yeni Aslan!

Bomba kelimesi okadar ucuz olmuski artik Emrah gibi oyuncu bile bomba transfer oluyor.

Birde anlamadim sag acik oynuyor bu elaman, sinan var orda bruma var ne diye aliniyor hadi sol acik oynasa ordada capsiz yasin var bir de podolski. ben anlamiyorum adam aliyorsan rotasyon icin degil ilk 11 de direkt katki verecek ve elindekilerinden daha kaliteli olmak sarti ile transfer yapacaksin. yasin levelinde bir oyuncuyu almak hangi akla hizmet?

Son düzenleme:
Bu adam Antalya'da kadroda bile giremiyordu. Biz Yasini (haklı olarak) beğenmiyoruz da Yasin Antalya'da olsaydı kral muamelesi götürdü Eto'o dan sonra.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

İlk 11 oynamayacak muhtemelen. Yasin kenarda ortalığı karıştırıp zam isteyene kadar Emrah beklesin daha uygun rakama. Yasin'i de iteleriz birine.

Edit: kanatlarda Bruma ve Sinan'ın oynayacağını düşünerek yazıyorum. Yani iyi bir kanat oyuncusuna gerek yok bence. Alternatifte Poldi de var.

bize alternatif degil ilk 11 de oyniyacak takimi güclendirecek futbolcu gerekli, zaten ne cektiysek bu alternatfi ve rotasyon icin alinan futbolculardan oldu, ala ala takim cöp oldu

Kanatlarda oynamasını beklediğim oyuncular: Sinan G. Bruma ve Podolski, Şimdi üst seviyede kanat oyuncusuna ihtiyacımız var mı? Zaten Santrafor alınırsa ve 4-2-3-1 oynarsak Sinan Bruma veya Poldi'den biri yedek kalacak. Bence Emrah çok sırıtmaz ve alternatif olarak gelecek zaten.

Bu arada sirf yedek kalcak zaten olsun gelsin diyenlere soyluyorum kadronun neredeyse tamami yedek zaten.Her sene yedek transferi yapmaktan ilk 11 e oyuncu almıyor kimse.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu bos herifi alacaksak furkani neden gonderiyoruz veya ontiveroyu neden habire kiraliyoruz.

inanilir gibi degil.

Üst Alt