Emrah Başsan İle Anlaşma Tamam! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emrah Başsan İle Anlaşma Tamam!

gitsede saçma transfer.

olcan'ın aynısı degil 3-4 gömlek üstü topcular lazım.

yerli oyuncuda yedeğe lazim oluyor o yüzden dedim. Zaten 11 oyuncusu olmaz. Zaten FULL 11 yabanci ile oynayalim. Sinan girebilir 11'E sadece. Yedegimizde de Olcan değilde Emrah olabilir. ucuza oynasin. Olcan gibi 1.750 filan almaz en azindan.

yerli oyuncuda yedeğe lazim oluyor o yüzden dedim. Zaten 11 oyuncusu olmaz. Zaten FULL 11 yabanci ile oynayalim. Sinan girebilir 11'E sadece. Yedegimizde de Olcan değilde Emrah olabilir. ucuza oynasin. Olcan gibi 1.750 filan almaz en azindan.

abi 11 oyuncusu tabiki olamaz. yedegimizde olmamalı.

alt tarafı 7 tane yedek ile cıkıyon maclara. 1'i kale. geri kalan 6'sıda katkı sağlayabilecek oyuncular olmalı.

Tamam işte var mi öyle yerliler sence. Ben de Emraha bayilmiyorum. aldilar diyorlar. aldiysalar bu çöpleri göndersinler.

ilk 18'de 11 yabancı bulundurma hakkımız yok mu? 7 tane yerli kalıyor.

selcuk-sinan-emre-koray-eray-yasin eder 6.

+eren derdiyok etti 7.

geri kalanlar yabancı olmalı.

ilk 18 dısında kalan oyuncularda altyapı+gurbetci genclerden olusmalı.

Bedavaysa gelsin. Sonradan oyuna girip katkı sağlayabilecek bir oyuncu. En azından Olcan, Sabri gibi göbekli kanat oyuncularımızdan daha yetenekli. Yaşı da uygun.
Böyle böyle diye bitirdiniz kulübü arkadas ya.

Ama bu kez Yasin, Olcan gidecekse gelsin, Umut gidip Emre Güral da gelsin. Ama son olsun cünkü yerliler anlaminda yeni yapilanma olmali.

Ama bu zihniyetin hala olmasi skandal ya.

Böyle böyle bitirdik kendimizi be.

Ne alakası var? Böyle oyuncular bazen çıkar hiç ummadığın bi yerde çok ekstra katkı sağlar. Geçen sene Yasin'in yaptığı gibi. Bu sene Beşiktaş'ta yerlilerin verdiği katkı gibi. Ona kalsa yabancı transferi yapıp da verim alamadığımız, zarar ettiğimiz oyuncular da çok. Emrah yetenekli bir oyuncu. Bedava geliyor zaten. 500-600 bin euroya oynuyorsa sorun yok. İstediğin zamanda elden çıkarırsın. Esas sorun Tarık, Olcan gibi oyuncuları milyon eurolara alıp verim almamanda.

Lan ne Emrah Bassani yav. Galatasaray gibi kulup gidip yerli alacaksa milli takimda veya milli takima yakin yerliler alsin anca. Emrah Bassan hayatinda o seviyeye cikamaz.

Böyle böyle diye bitirdiniz kulübü arkadas ya.

Ama bu kez Yasin, Olcan gidecekse gelsin, Umut gidip Emre Güral da gelsin. Ama son olsun cünkü yerliler anlaminda yeni yapilanma olmali.

Ama bu zihniyetin hala olmasi skandal ya.

Bitirdiniz mi? :) Biz mi bitirdik? Transferi ne zamandan benim, senin yorumuna göre yapıyorlar? Anlaştı yazıyor zaten haberde. Ben istedim diye mi anlaştılar?

ilk 18'de 11 yabancı bulundurma hakkımız yok mu? 7 tane yerli kalıyor.

selcuk-sinan-emre-koray-eray-yasin eder 6.

+eren derdiyok etti 7.

geri kalanlar yabancı olmalı.

ilk 18 dısında kalan oyuncularda altyapı+gurbetci genclerden olusmalı.

Semih Balta Olcan Tariği gönderdiysen Eren'i filan yedeğe aliyorsan tamam.:D Sence böyle olur mu. SelçuguN YEDEĞe geçmesi filan olabilir mi. Birde Eray yerine Cenk'i koy. ZOR BU işler.

Son düzenleme:
Üst Alt