Emre Akbaba, 500 Bin Euro'ya Adana Demirspor’a Transfer Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba, 500 Bin Euro'ya Adana Demirspor’a Transfer Oldu

Anadolu'da verim vermeyeceği klüp yok Emre'nin. Hatta neden gönderdik performansı sergileyecektir bir kez daha ama kapanan takımlara yapamıyor adam işte formdayken bile.
Oynamak istiyorsa gitmek istemesi normal, yoksa ağzıyla kuş tutması falan lazim artık 11 başlaması hatta yedekten girmesi için.

Aşırı duygusal bir yapısı var muhtemelen. Mücadele etmek için hırslı olmak gerekir. Emre malesef mücadele etmeden kolayı seçip ben gideyim diyor.

Kücük takimlarin büyük oyuncusu belki Adana da bile birsey yapamiyacak gitmesi iyi oldu, genclerin önünü aciyoruz, bu süre alcagina hamza oynasin veya yusuf.

4. turk olamayacağı aşikar bu kadroda

hamza ve okan var sıralamada bence , kadro genişken de kimse agalamaz nerde bu adam diye (spor medyası)

anadoluda coşuyor ama bize gelince çok pasif ve etkisiz kalıyor emre ,mental olarak kaldıramıyor baskıyı

ama yinede yedekte olsa yerli olarak kalabilirdi

Emrecim gir rekabete al formayı ama nerde

malesef küçük takımların büyük oyuncusu
bizde de hazırlık kampında takım kötüyken küçük takım gibiyken biz, iyiydi emre
Kadro kaliteli olunca emre yine kötüleşti

rekabete girmek istemeyen futbolcu istemiyoruz. Yanında giderken Ömer'i de alsın mümkünse, bonus niyetine

Abicigim emre akbaba Türkse ben de türküm bırakın ben oynayayım o zaman..
Hala bu turşusu çıkmış adamdan beklentiniz olmasın gider Anadolu'da şov yapar buraya gelince hücum pres dışında bir halta yaramaz ..
Hamza bundan çok fayda sağlar

Emre Akbaba için Adana Demirspor dışında eski kulübü Alanyaspor da bastırıyor. Karagümrük de bu yarışa dahil oldu.

⏳ Emre Akbaba’nın kararı bekleniyor.

Ertan

Mertens ve Mata varken şans bulması çok zor. Oynadığı maçlarda da iyi oynayamadı maalesef. Gönderilmesi doğru olacaktır.

Oldukça olası bir senaryo örneği olarak: Yunus sakat, Kerem cezalı. Hangi 3 yerli oynayacak? Ek olarak Mata'nın Emre kadar katkı vermesi bile soru işareti. Akbaba'yı transfer edilmeden önce bile beğenmeyen biri olarak bu durumda gönderilmesi yanlış ötesi bir karar.

Forma için rekabete girmek yerine kolay yolu seçmiş.

Hizmetleri için teşekkür ederim diyeceğim ama bişey vermedi ki neyine teşekkür edeyim?

Güle güle!

Üst Alt