Emre Akbaba: "Hedefim kalıcı olmaktı ama bu yıl Galatasaray'da çok transfer oldu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba: "Hedefim kalıcı olmaktı ama bu yıl Galatasaray'da çok transfer oldu"

Emre Akbaba: "Sezon başında yeni sözleşme imzaladım. Daha sonra Covid-19 oldum. Ağır geçti. Bu beni geriye attı. Hedefim kalıcı olmaktı ama bu yıl Galatasaray'da transfer de çok oldu. Oynamak istediğim için böyle bir karar aldım. Hedefim burada iyi oynayıp tekrar geri dönmek."

Emre Akbaba: "Fatih Terim'den izin istedim. Sağ olsun tekrar buraya geri gelip çıkış yakalamam için bana izin verdi. Bu sezon tekrar kendimi gösterip çıkış yakalamak istiyorum. Burada en doğru adresin Alanya olduğunu düşünüyorum. Burada kendimi rahat hissediyorum."

Sakatlıklar öncesinde benim beğendiğim bir oyuncuydu. Bizde de sakatlanana kadar çok iyi başlangıç yapmıştı.

Umarım alanyada toparlanır rehabilite olur , güçlü ve formda bir şekilde geri döner.

Emre para için formasını satmayan ender oyunculardan biridir. Ayrıca ne de olsa 2 yıllık sözleşmem var deyip yan gelip yatmayı reddetmesi ve oynamak için Alanya ya gitmesi de onun çok karakterli bir futbolcu olduğunu gösterir.

Emre'nin başına gelmeyen kalmadı. İki kez ayak kırığı ki biri harbi içimizi acıttı. Umarım tamamen sağlıklı bir şekilde, iyi de performans göstererek döner. Alternatif olarak kadroda durmasına itirazım yok. Ama ilk 11 oyuncusu olamaz.

Üst Alt