Emre Akbaba ile 2 Yıllık Yeni Sözleşme İmzalandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba ile 2 Yıllık Yeni Sözleşme İmzalandı

1625385888910.png

Galatasaray'da tecrübeli futbolcu Emre Akbaba ile 2 yıllık yeni sözleşme imzalandı. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, orta sahada görev yapan 28 yaşındaki futbolcunun sözleşmesinin 2022-2023 sezonu sonuna kadar uzatıldığı bildirildi.

Kulübümüzle 2 yıllık yeni sözleşmeye imza atan Emre Akbaba, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Çok mutlu olduğunu belirten Akbaba’nın açıklamaları şöyle:

“Kulübümle sözleşme uzattığım için çok mutluyum. Burada gerçekten büyük başarılar elde etmek istiyorum. Bundan önceki süreçte sakatlıklar oldu, sıkıntılar oldu ama umarım önümüzdeki 2 yıl ben ve takım arkadaşlarım için sakatlıksız, kazasız, belasız geçer. Çok güzel 2 yıl olur ve şampiyonluklarla, kupalarla süslendiririz. Gerçekten özledim takım arkadaşlarımı da onlarla birlikte çalışmayı da. Hocalarımızla birlikte inşallah güzel çalışmalarımızı yapıp, PSV Eindhoven maçına hazırlanmak istiyoruz.”

Not: sözleşme detayları KAP'a bildirilmedi.

-Daha önce yıllık 1.75 milyon euro kazanan Emre Akbaba, artık 8 milyon TL alacak. [Türk Medyası]

-Galatasaray'dan 1.75 milyon euro kazanan Emre Akbaba'nın sözleşmesi Euro 5.2'iken sabitlenmişti. Yıllık 9.2 milyon TL kazanan Emre Akbaba, yeni açıklanacak sözleşmesi ile senelik 8 milyon TL kazanacak. (Ali Naci Küçük)

Hayırlı olsun inşallah çalışır ve buna layık olur. Kendini diri olarak hazır tutmazsa tepki alacaktır.

Kac para aldigi hayal gucumuze kalmis. Aciklamaktan korktuklarina gore hayal gucumuzu biraz zorlamamız gerekiyor.

Üst Alt