Emre Akbaba Paylaşımı Heyecanlandırdı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba Paylaşımı Heyecanlandırdı!

Ne güzel haber yaptırılmış.
Tabi sözleşme dondurma teklifi gelmesin diye.

Oysa kendisi güya gerçek GALATASARAY taraftarıydı.
Pabucumum taraftarı.
Oynayamayacağı ve verimli olamayacağını bile bile bu sezon 11 milyon lirayı yatarak cebe indrecek.

Önce kapağı attı şimdide keyfini sürüyor.
Sen olsan 11 milyon lirayı elinin tersiyle iterdin dimi.. =))

Yatarak senede 11 milyon lira kazanmak mı vicdanlı?
Ayrıca kendisi iş kazası geçirmedi.
İyi ve futbol aklı olan bir oyuncu olmadığı için hem sezon başında hem sezon sonunda kendi hatası sebebiyle göz göre göre sakatlandı.

Sakat oyuncuların Sözleşme dondurma örnekleri var mı?
VAR.

BU adam geçen sezonun 3/4'unu sakat geçirdi mi?
GEÇİRDİ.

Bu sezonu da sakat geçireceği kesin mi?
KESİN?

O zaman neden hak etmediği paraları alsın ki?
Iyileşsin gelsin oynasın parasını almaya devam etsin.
Ama bu süreç içinde bizi de mağdur etmemek adına sözleşmesinu dondurabilirdi.
niye bu kadar negatifsin ki? burada bir insanın sağlığı söz konusu. sen bu adama bu parayı hakediyorsun, al sana sözleşme diyerek bu parayı vermişsin. ki her futbolcu da olduğu gibi bu oyuncunun da sakatlanma riski olduğunu kabul ederek vermişsin. paşa paşa da vereceksin bu sebeple. dondurup dondurması ona kalmış, dondurmadığı takdirde de niye dondurmadın hain gibi birşey diyemez kimse. Ben olsam dondurmazdım asla. En yakın zamanda iyileşmeye bakardım

Pabucumum taraftarı.
Oynayamayacağı ve verimli olamayacağını bile bile bu sezon 11 milyon lirayı yatarak cebe indrecek.

Benim şirketim ayağım kırılınca sözleşmemi dondurmadı. Onunki de dondurulmayacak. Umarım başına gelmez konuşması kolay

Pabucumum taraftarı.

Yazıyor, doğru mu? Benn emin olamadım da. Liseyi yeni bitirmiş kanı kaynayan ergen postuna benzettim.

Üst Alt