Emre Akbaba: "Sérgio Oliveira ile her türlü forma rekabetine hazırım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba: "Sérgio Oliveira ile her türlü forma rekabetine hazırım"

1657541428464.png

Emre Akbaba: "Sergio Oliveira'nın gelmesi bizim için artı olacaktır. Onunla her türlü forma rekabetine hazırım. Kendimi çok formda hissediyorum"

Emre Akbaba :"8-10 numara pozisyonlarında rahat hissediyorum, 8 numara iç bölgede çok rahatım."

Emre Akbaba: "Haftada bir maç oynayacağız. Yeni transferlerle birlikte, rakiplere bakmaksızın şampiyonluğun en büyük adayı biziz."

Emre Akbaba : "UEFA kupası kazandığımızda 8 yaşındaydım, babamla Paris'te kutlamaya gitmiştik."

Emre Akbaba: "Galatasaray forması çocukluğumdan beri hayalini kurduğum forma, Milli Takım ile birlikte Galatasaray hayalimdi"

Emre Akbaba: "Taraftarlarımızla oynamak çok başka. Sezon başlasa da galibiyet sonrası maç bitiminde onlarla buluşmak için sabırsızlanıyorum"

Süleyman Rodop:

"Diri bir Emre Akbaba neler yapar?"

🗣️ Emre Akbaba:

"Öncekinden çok daha iyi olacağıma inanıyorum."

[Ajans1905]

gözünü seveyim hem sınır anlamında hem de kalite anlamında güçlü kalsan fiziksel olarak çok rahatlatırsın bizi borçlusunda borcunu öde bu sene

Ben çok seviyorum Emre Akbabayı ya. Statta yuhlandığı dönem de bile elinden geleni yapıyordu. Kötü sakatlıklar yaşadı. Milli takımın bile en iyisi olduğu maçlar var.

faideli olur
1 dransfer yaptık ve 2-3 oyuncuynan da ismimiz çıktı diye herkesi defterden silmemek gerekir
nihai kadroda 2 yeni o.s, yıllardan sonra hakiki 1 sağ kanat, b iht iyi bir sağ bek ile oynayacağımıza göre yer yer forma bulacak hawkbaba gibi isimlerin de perfleri artacaktır

Üst Alt