# Emre Akbaba - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emre Akbaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Deniz ve Emre ciddi maliyetle transfer etmeye değecek adamlar değiller, ikisi de kalsın, ya da kim alıyorsa alsın, diyelim...

Bonservissiz veya düşük maliyetle alınma imkanı olsa denenebilirlerdi. Emre fizik ve mental, Deniz teknik olarak daha önde gördüğüm kadarıyla...

Emre Çolak bu ikisinden de daha gerekli ve yeterli bir oyuncu bence...

Bugün de görüldü ki oyuna inanılmaz tempo katıyor baya hareketli oyuncu gelirse sağlam katkı sağlar gelecek sene umarım kadroda göreceğimiz yerli oyuncuların başında yer alır

Bazı kabiliyetleri üzerine özellikle çalıştığı çok belli. Kondüsyonuna, şutuna ve bi de omuz omuza mücadeleler için göğsüne özel antrenmanlarla çalıştığını tahmin ediyorum.
Amma Galatasaray oyuncusu olmasını istemem için önce maliyetinin düşük olması lazım. Sonra da, kişiliğinden emin olmamız lazım. Transfer olduğunda bazuka gibi şut çeken Barış Özbek gibi 1 senede keşküle dönmeyeceğinden emin olmamız lazım.

Bu arada konunun ilk mesajında oyuncunun orta saha-sol bek olarak yazılması yazanın talihsizliği değil. Adam son yıllarda cidden ekstra çalışmalarla kendini geliştirdi. Buna devam edip etmeyeceğine göre bi bonservis bedeli belirlenmeli.

b.elmas bunla ilgili bir twiti beğendi dün alacağız gibime geliyor. Gelirse İmparatorla mutlaka aşama kaydederek büyük takım oyuncusuna evrilecektir.

Bjk macina kadar begeniyordum ama o mactan sonra benim icin soru isareti

Baski altinda cok yanlis isler yapti sakin kalamadi

3 maçta izledim alıcı gözle

Bjk maçında kötüydü vodefanoda baskıyı kaldıramadı
malatya maçında ortalama oynadı
bizim maçta çoştu beni alın diye bağırdı resmen

Tam arafta kaldım resmen ama terim faktörü var 3 4 milyon euroya gelirse uygun daha fazlası sıkıntıya koyar hem onu , hem bizi.

Kontratinda 1 sene kaldi. 4 milyondan fazla veren olmaz zaten.

Keske 3'e alabilsek ama 3'e birakmazlar gibi. Oyle veya boyle hem altyapidan hem de transferle nokta atisi yerli transferi sart.

küme düşme durumunda bilmem kaça serbest kalma maddesi vardır illa ki kontratında, fm de en keko oyuncu bile koyduruyor bu maddeyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt