# Emre Akbaba - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emre Akbaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Transfer sürecindeki duruşu yüzünden tebrik ederim kendisini

Zaten iyi bir futbolcu olduğunu biliyorduk şimdi birde karakterli futbolcu olduğunu kanıtladı

Umarım başarılı olur ve burada kendisi hakkında söylediğim tüm lafları yutmak zorunda kalırım ama hiç umudum yok

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

üzerinde fazla baskı olacak, ins büyük takımda oynamayı kaldırabilirsin. en önemlisi karakterini bozmazsın. her iki taraf için de istenilen gibi olur umarım hersey.

Belhanda gibi defansa yardim felan etmez. Gol yollarinda 10kat daha iyi
Dribblingi Belhanda kadar degil, sutlari 10x iyi
Belhanda geçen sene 3 gol 10 asist yapmış. X10 dediğimde çöpbaba'nın geçen seneki istatistikleri yeterli gelmiyor musapcım. Bence bir yanlışlık var.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öyle böyle değil Çok büyük balon çok.

Bırak 1 sene sonrasina Yarın satmak istesen kimse yüzüne bakıp 1 milyon euro vermez.

Kendisini ve managerini tebrik ediyorum.
Ne yaptı ne etti maaşını 4 katına çıkararak kendini bize iteledi.
Çok değil seneye,başka bir yerli vasata karşılık nasıl takaslariz diye muhabbet etmeye başlarsınız.

Gariban taraftara Yazık oldu .
cebindeki son parasını, şampiyonlar ligini evinde televizyondan bile izleyemeyecek bir vasat top tepiciye yatırdı.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Geçen sene birçok maçını izlemiş biri olarak, çok iyi bir transfer olduğunu düşünüyorum. Bir defa bizim takımda hücumda kaleye şut çeken ve devamlı aksiyon alan oyuncu yok gibi bir şey. Bir tek Garry o civarlarda buluşursa akıyor işte. Feghouli ve Belhanda çok daha garantici adamlar olduğu için hücum varyasyonlarında sıkıntı yaşıyoruz. Emre tam olarak orada fark yaratabilecek bir futbolcu. Ben 8 numara da kullanılabileceğini düşünüyorum. Transfer sürecinde göstermiş olduğu duruş da önemli. Yalnız sözleşmesi sona erecek bir futbolcu için bu fiyatlar resmen skandal. Bunu da belirtmek gerekiyor. Emre'nin gösterdiği duruş ve taraftarın isteği açıkçası biraz da bu noktaya zorladı. Aşacağız inşallah bunları. Umarım hayırlı olur.

Galatasaray sevdalısı bir futbolcuyu aldığımız için mutluyum. Kalitesi tartışılabilir, yapacağı katkı tartışılabilir iyi oynar ya da oynamaz ancak bu kadar direnmesi fedakarlık yapması bence önemli. Hem 3 milyonuna ali koçun 2 milyonuna nef in sponsor olduğunu düşünürsek bence gayet iyi bir iş oldu ?

Öyle böyle değil Çok büyük balon çok.

Bırak 1 sene sonrasina Yarın satmak istesen kimse yüzüne bakıp 1 milyon euro vermez.

Kendisini ve managerini tebrik ediyorum.
Ne yaptı ne etti maaşını 4 katına çıkararak kendini bize iteledi.
Çok değil seneye,başka bir yerli vasata karşılık nasıl takaslariz diye muhabbet etmeye başlarsınız.

Gariban taraftara Yazık oldu .
cebindeki son parasını, şampiyonlar ligini evinde televizyondan bile izleyemeyecek bir vasat top tepiciye yatırdı.

reis bi dur yav :asd:
ne karamsar adamsın, bi top ayağına değsin çocuğun.

3 Milyonu kulüpten çıkıyor ve bu cocuk daha 25 yaşında ben ücrette sorun görmüyorum. Tarık ve Olcana 5'er Milyon gömmüş takımız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt