Emre Akbaba'dan Kötü Haber! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba'dan Kötü Haber!

Çok ayrışmaya müsait bir toplumuz.Siyasetten futboldan tut en boktan konuya kadar bu böyle maalesef.
Benim bugün midem bulandı Sarper. Olayın olduğu esnada tribünlerden yuhalama, sosyal medyada yazılanlar. Ha burada durum daha mı iyi? Gir bak Fatih hocanın konusuna. Hocaya hakaret etmeden eleştirenlere böylesi talihsiz bir olayın yaşandığı gün bile neler neler yazılıyor.

Benim bugün midem bulandı Sarper. Olayın olduğu esnada tribünlerden yuhalama, sosyal medyada yazılanlar. Ha burada durum daha mı iyi? Gir bak Fatih hocanın konusuna. Hocaya hakaret etmeden eleştirenlere böylesi talihsiz bir olayın yaşandığı gün bile neler neler yazılıyor.

Burda da var zaten burası da bağımsız değil.

Fanatik Chp'li olup da şu GS'yi şampiyon yapma oyum senindir Erdoğan diyenler var reis.Bunu da gördüm ya gerisi tamamen teferruat benim için.

Gelecek seneyi tedavi ve rehabilitasyon ile geçirmeli ve 2020-2021 sezon başı kampına kadar sahaya çıkmamalı bence

Korkunç sakatlık ya 3 yerden birden kırılmış üff üfff , Gelecek sezon bomba gibi olacak diye düşünüyordum sadece iyileşmesi yeterli valla

Statta filan hocaya soven o embesiller zaten ülkenin genel toplumunu yansıtıyor sasirmamak lazım
Lakin hoca eleştirileri fazlasıyla hak ediyor hocayı seven herzaman destek olan biri olarak bu sene olursak eğer bana göre payı çok az şampiyonlukta
Yaşı ilerledikçe onayları dahada büyümüş hocamın bazı maçları göz göre göre verdi bu da gidiyordu aynı hataları yapmaz dedikçe yine yapıyor bizim eleştiriler havaya gidiyor ama yanında 1 tane düzgün yardımcı olsa çok şeyler kazanirdik hocam böyle olmaz yanlış yapıyoruz inat yapıyoruz diyen 1 yardımcı olsaydı çok farklı olurdu
Özetle hoca ne 15 sene önceki cevvall Fatih ne 3 sene önceki Fatih
Ama sahadan oyundan bukadar kopuk olmasını bir taraftar olarak kabul edemiyorum

Üst Alt