Emre Akbaba'ya Terim Kancası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba'ya Terim Kancası!

Kadromuza katkida bulunur
ama level atlatirmi hic belli olmaz.... bazi oyuncular gelisme patlamasini daha olgun yaslarda gosteriyor.

Sonucta para para para... ne kadar isteyecekler....2-3 milyonu gecmemesi sarti ile olumlu bir transfer olur.

Emre Akbaba
Trezeguet

Bu ikiliyi alalım Yasin-Garry ikilisi gidecektir diye düşünüyorum,Sinan-Belhanda-Feghu-Gomis-Eren kalacak elde bu ikisi hücumu güçlendirir

Pahalıya alırsak elimizde patlar.

Ucuza rakiplere kaptırırsak elimizden kaçmış olur ah vah ederiz.

Ucuza biz alırsak ballı kaymak olur.

Rakiplere pahalıya giderse özellikle fb yada akbilspora ellerinde patlar.

Ama beklediğim uygun bir fiyata 3 4 milyona bize gelicek.

Yeni çöpümüz hayırlı olsun. Kesin bize kakalayacaklar bunu ya

Cop degil bu arkadas. Ne kadar katki verir o ayri konu ama cop demek agir olmus.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yav kaç tane adam aldık böyle olmuyor işte hiç biri Alanya'da oynarsın 10 numara Galatasaray'da oynanmıyor öyle. Yekta da Kasimpasada çok iyi 10 numara oynuyordu Amrabat da Kayseri de mükemmel oynuyordu dünyanın golünü atmıştı gördük işte bize gelince hallerini. Hayır gelsin çok da iyi katkı versin ben haksız çıkayım sıkıntı yok ama olmayacağı apaçık.

1) Fatih Terim faktoru
2) Halihazirda Galatasaray olmasi
3) Galatasaray'in onu en acik Turk kulubu olmasi

Nedenleriyle kendisini seneye Galatasaray'da izleyecegiz, bonservisine de 4.5 milyon Euro'dan fazla verilecegini de sanmam. Maasi da 1.5 milyon falan olacaktir.

Gelmesi cok da iyi olacaktir, ofansif meziyetleri olan en iyi Turk orta saha kendisi su an. Caliskan olmasi da cabasi.

Dursun dan bol bol Süperlig transfer bekliyordum ben bu yaz bu konuda beni yaniltti.

Bu yaz Terim ve bilhassa da Apo dan böyle hamleler bekliyorum.

Super lig transferler badou ndiaye gibi para kazandiracaksalar iyi olur

Ha tarik çamdal salih veysel gibi rezil herifleri transfer edeceksek gerek yok. Aptallık olur.

Görev yeri 10 numara ve kendisiyle aynı pozisyonda oynayan, pozisyondaşları ile kıyaslamakta fayda var.

Göklere çıkartığınız talisca 13 gol atmış. Emre ise 12 gol atmış.
Beğenmediğiniz, Giuliano 13 gol atmış. Emre ise 12 gol atmış ( bu kısmı zaten söylemiştim)
Takımı zor anlarda sırtayan Babel 12 gol atmış, tekrar söyleyelim Emre'de 12 gol atmış.

Oha Emre ligin 1. sınıf 10 numaralarıyla aynı klasmanda.

Peki asistleri ele alırsak ?

üşendim.

Super lig transferler badou ndiaye gibi para kazandiracaksa iyi olur

Ha tarik çamdal salih veysel gibi rezil herifleri transfer edeceksek gerek yok. Aptallık olur.

Bu işin süper ligi yada dışarısı yok kaliteli topçusu ve kazığı var cengiz 2.ligden geldi neler yaptı şimdi romada cl yarı finale çıkacak akşam , yahu olmaz süper ligden almam diyemezsin ki epl'den feguli , fransa'dan belhanda , brezilya'dan maicon geldi 3 üde pek iyi değil şimdi diyebilirmiyiz epl'den daha topçu alınmaz kazık çıkıyolar.

Çoğu transfer bir tarafımızda patladı can dışardan aldıkta ne oldu

Tudor ve Cenk'e birakirsan transferi böyle olur tabi. Hadi alinan adamlar sadece yetersiz olsalar veya beklentileri karsilamasalar neyse de acayip cok para ödedik aldigimiz oyunculara.

Sirf Belhanda ve Maicon'a 18 Milyon verdik. Bonservisten ziyade yilliklar cok ama cok can yakiyor.

Surada topu topuna 2 örnek var Süperlig den iyi paralara alinip da ise yarayan oyuncularda.

Kaynatip kaynatip yok Badou yok Bakambu diye tutturmanin manasi yok. Ki Badou iyi degildi. Selcuk de Jong Tolga dan sonra falan geldigi icin göz boyadi enerjisi ve gücüyle. Futbolcu olarak kesinlikle öyle abartildigi kadar "cok iyi" bir performans sergilemedi bizde. Gayet vasatti.

Bunun nedeni daha defansif oynamasindan da kaynaklabilir ama Belhanda yi aliyorsan bunu almayacaksin ya da bunu aliyorsan belhanda yi almayacaksin olmaz öyle is.

Terim'e laf etmek icin falan söylemedim yukarida. Gercekten öyle degil mi.

Illa ligden sacmasapan bir transfer yapacagiz bu apacik ortada. Artik bu Emre mi olur yoksa Deniz mi bilemem.

terim milli takım databasesine hakim değil mi şuan ondan iyi nokta atışı yerli oyuncu alabilecek başka biri var mı ülkede bilmiyorum. Ülke içinden yabancı alma konusuna dem vurduysan oda klişe oldu artık katılmıyorum.

Üst Alt