Emre Belözoğlu: "Ben hem Fatih Hoca, hem de Arda ile görüştüm" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu: "Ben hem Fatih Hoca, hem de Arda ile görüştüm"

emre-arda-terim-9-11.jpg

Fatih Terim ile Arda Turan'ın küslüğünü bitiren Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, "Hem Fatih Hoca hem de Arda ile görüştüm. Bu işin bir ara bulucuya ihtiyacı yoktu" dedi.

Bağcılar Medipol Hastanesi’nde organ bağışına dikkati çekmek için düzenlenen etkinliğe Medipol Başakşehir’in teknik direktörü Abdullah Avcı ile tecrübeli futbolcu Emre Belözoğlu katıldı. Belözoğlu, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve takım kaptanı Arda Turan arasında yaşanan olaylarla ilgili olarak, “Gerek Fatih hoca, gerek Arda bu konuyla ilgili açıklamaları yapacaklardır. Biri benim hocam, üzerimde yıllarca emeği olan biri. Diğeri kardeşimden ayırmadığım bir insan. Burada milli takım söz konusu. Bu dönemde ulusal birliğe çok ihtiyaç var. Hem Arda, hem de hocamız aralarında konuştular. Her ikisi de gerekli tecrübeye sahip. Gerekli konuşmayı yaptılar. Milli Takım kampı devam ediyor. Bu konuyu çok uzatmamak gerek.

Arda Turan, Fatih Terim için çok önemli bir futbolcudur. Milli Takım ortamlarında çok güzel zamanlar geçirdik ve elimizden geldiği sürece hocalarımıza yardımcı olduk. Burada ben olmuşum ya da başkası olmuş önemli değil. Kimin aracı olduğu önemli değil. Olması gereken buydu. Ben hem Fatih Hoca, hem de Arda ile görüştüm. Bu işin bir arabulucuya ihtiyacı yoktu. Her ikisi de birbirleri için önemli insanlar. Arda bu takımın kaptanı. O, sorumluluğun bilincinde. Bundan sonra yapması gerekeni yapacaktır” diye konuştu.

Türkiye’de futbolun çok daha önemli konuların önüne geçebildiğini belirten Emre Belözoğlu, “Bu önemli haftada bizler de buraya organ bağışına farkındalık oluşturmak adına destek için geldik. Sağlığımız yerindeyken insanlarda biraz farkındalık oluşturabilirsek ne mutlu bize. Sağlıklıyken hayatın değerinin farkında olabileceğimiz çok şey var” ifadesini kullandı.

AMK

onu da tff den birileri araya sokmuştur zaten

yoksa Emre nin neyine

kosova maçından önce ya da sonra da basın toplantısına beraber çıkar birbirlerini poh poh larlar bizlerde burada tartıştığımızla kalırız

kimse de kemik kalmadı herkes sürüngen oldu be

Üst Alt