Emre Belözoğlu: "Bugünlere Galatasaray sayesinde geldim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu: "Bugünlere Galatasaray sayesinde geldim"

Benim bu hikayede anlamadım ve aydınlanmak istediğim nokta şu; şimdi bunun için 17 milyon dolar veren Fiorentina Florya'da 17 ev alacak parayı verememişte mi bu arkadaş Fiorentina'ya gitmiş, Fatih hoca ayrıldı mı yoksa yani o süreci çok bilmiyorum ancak bu bahsettiği şeyler hemen hemen aynı yıl veya ertesi yıl içinde olmuyor mu?

Benim bu hikayede anlamadım ve aydınlanmak istediğim nokta şu; şimdi bunun için 17 milyon dolar veren Fiorentina Florya'da 17 ev alacak parayı verememişte mi bu arkadaş Fiorentina'ya gitmiş, Fatih hoca ayrıldı mı yoksa yani o süreci çok bilmiyorum ancak bu bahsettiği şeyler hemen hemen aynı yıl veya ertesi yıl içinde olmuyor mu?

fiorentinanın teklifini bizim kulüp kabul etmiyor. 1 yıl sonrada kulüp sözleşme yenilemek istiyor parayı beğenmiyor, bedevaya (daha sonra çekirdek parası aldık) intere gidiyor.

Emre'nin adamlığı sorgulayanlar dönüp bir de aynaya bakıp sorsunlar kendilerine, 'asıl ben adam mıyım?' diye.

Sent from my iPhone using Tapatalk

o teklif nekadar doğru bilmiyorum ama yabancı sınırının olduğu bir yerde genç Hagi diye bakılan bir oyuncuyu, avrupa şampiyonu olmuş, jardel'i getirmişken kolay kolay para için satamazsın. zaten olduğundan fazla büyümeye çalışıyorsun. he o ivmeyi iyi yakalayamadık isim hakkı ve logo dan kulübün para kazanılması engellendi hiç bir plan diğerine uymadı herşey terse döndü vs orası başka.

o teklif nekadar doğru bilmiyorum ama yabancı sınırının olduğu bir yerde genç Hagi diye bakılan bir oyuncuyu, avrupa şampiyonu olmuş, jardel'i getirmişken kolay kolay para için satamazsın. zaten olduğundan fazla büyümeye çalışıyorsun. he o ivmeyi iyi yakalayamadık isim hakkı ve logo dan kulübün para kazanılması engellendi hiç bir plan diğerine uymadı herşey terse döndü vs orası başka.

Ne demek ne kadar doğru? Emre'nin yalan mı söylediğini söylemek istiyorsun r'taş? Hayır yani, bilelim ona göre davranalım.

Ne demek ne kadar doğru? Emre'nin yalan mı söylediğini söylemek istiyorsun r'taş? Hayır yani, bilelim ona göre davranalım.

Est. renkdaş ne haddime belki basın Emre'yi bize kötü göstermek için bir sazan avi. yapmıştır dedim. dikkat dersen haberde zaman ve mekan kavramları min. düzeyde tutulmuş.
Kasten

Tamam işte bir yıl önce 17 milyon dolar veren Fiorentina ne oldu da bedavaya Emre'yi almıyor veya 17 ev parasına filan?

belki yerini başkası ile doldurmuşlardır sonuçta koskoca 1 yıl var arada ama şuda olabilir şöyle düşün hernekadar o dönemlerde fiorentina sükseli bir takım olsada bir diğer teklif yapan kulüp inter. 2.yılda da bir teklif geldiyse emre tercih yapmıştır.

Aşağılık herif. Bu herifi savunanları gördükçe tüylerim diken diken oluyor. Aziz bunun suratına kapıyı biraz sert kapattı hemen bukalemun gibi renk değiştirdi adi herif. Bu konuşmalarının tek sebebi var ne şiş yansın ne kebap. Sosyal yaşantısında Galatasaraylı taraftarlarla sert münakaşalar yaşamak istemiyor. Bu açıklamalarının tek sebebi KORKU'dur.

Not : Bugünlere Çankırıspor sayesinde geldim diyecek hali yok anasını satıyım. Zaten olan bişeyi söylemiş nasıl bir yokluktasınız ki bu köpeği övme ihtiyacı duydunuz şu açıklamadan sonra.

Son düzenleme:
Fener de vefa diye birsey yok, adamlar eski futbolcularina bakmiyor bizim gibi salak degiller, pardon "vefali" degiller.

Emre de kurnaz biliyor bizde islerin nasil yürüdügünü, futboldan sonra nasil para kazanirim diye düsünmüs Galatasaraya yanasmaya bakayim demis.

Üst Alt