Emre Belözoğlu: "Bugünlere gelmemi sağlayan Galatasaray'dır!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu: "Bugünlere gelmemi sağlayan Galatasaray'dır!"

Midesi genis arkadaslar görüyorum.

O kadar Galatasarayliysa zamaninda az paraya gelseymis Avrupadan bize Polat döneminde. 2001 de bonservissiz kulüpten ayrilmasina sayardik bizde.

Gecin bunlari. Para hersey degildir.

1426029472432.jpg

Midesi genis arkadaslar görüyorum.

O kadar Galatasarayliysa zamaninda az paraya gelseymis Avrupadan bize Polat döneminde. 2001 de bonservissiz kulüpten ayrilmasina sayardik bizde.

Gecin bunlari. Para hersey degildir.

Can guzel soyluyorsun da , GG basliginda bana asagidaki gibi bir sey yazmistin

"Sabah sabah uyku sersemi olduğum için yanlış mı gördüm yoksa adam gerçekten 2 Milyonu mu küçümsedi?"

Yani 2 milyonun kucumsenmeyecek bir meblag oldugunu savunmustun bir baska deyisle .. Emre ,baska takima gitmem tarzi sacma bir genclik aciklamasi yapti , bunu yaparken de sebebi , onunla kontrat uzatilmamasi sonucu bosmann dan yararlanip inter e gitmesine karsi hakkinda cikarilan yakistirmalardi (okan ile birlikte)

o donemde futboldaki paralar daha azdi ve kluplerin oyuncular uzerindeki etkisi daha buyuktu , 9 numaramiz da hem milli takimda hem de GS de bir jip kavgasina girismisti terimle diye bir sey hatirliyorum

muhtemelen emreye "sen gel hallederiz" dendi , avrupadan ulkeye donerken de "nasisa soyledigi sozun altinda ezilir" diye polat buna komik bir rakam onerdi

ne yapacakti ? fener de bizle adi ozdeslesmis birini kapma hirsiyla belki 3-4 kati ucret onerdi ve gitti

bir oyuncu 25-26 yasinda aradaki bunca farki onemsemez mi ? ettigi laf sacmaydi ,ona lafim yok .. balic , tumer , ismail koybasi , GG , revivo ,sergen, burak gibi tonla adam iki klupte de oynadi

cogu neden gitti , ya klubuyle seyirciyle sorunlarindan , ya da maddi meselelerden

"Sabah sabah uyku sersemi olduğum için yanlış mı gördüm yoksa adam gerçekten 2 Milyonu mu küçümsedi?"

Yani 2 milyonun kucumsenmeyecek bir meblag oldugunu savunmustun bir baska deyisle .. Emre ,baska takima gitmem tarzi sacma bir genclik aciklamasi yapti , bunu yaparken de sebebi , onunla kontrat uzatilmamasi sonucu bosmann dan yararlanip inter e gitmesine karsi hakkinda cikarilan yakistirmalardi (okan ile birlikte)

o donemde futboldaki paralar daha azdi ve kluplerin oyuncular uzerindeki etkisi daha buyuktu , 9 numaramiz da hem milli takimda hem de GS de bir jip kavgasina girismisti terimle diye bir sey hatirliyorum

muhtemelen emreye "sen gel hallederiz" dendi , avrupadan ulkeye donerken de "nasisa soyledigi sozun altinda ezilir" diye polat buna komik bir rakam onerdi

ne yapacakti ? fener de bizle adi ozdeslesmis birini kapma hirsiyla belki 3-4 kati ucret onerdi ve gitti

bir oyuncu 25-26 yasinda aradaki bunca farki onemsemez mi ? ettigi laf sacmaydi ,ona lafim yok .. balic , tumer , ismail koybasi , GG , revivo ,sergen, burak gibi tonla adam iki klupte de oynadi

cogu neden gitti , ya klubuyle seyirciyle sorunlarindan , ya da maddi meselelerden

Sinan Bilgin bilgilendirdi. :005:

Bizim mahellenin büyükleri giydikleri çorabı çıkartıp ağızlarına sokarlardı veya parktaki direklere bağlarlardı.Ben çok hızlı koştuğumdan ilk başlarda yakalayamazlardı.Sonra beni diğerlerini yakalamak için tuttular :) Birinde yine birini yakaladım ve direğe bağladılar.Tam işkence edecekken çocuğun annesi değnekle geldi.Biz kaçtık ama çocuk 2 eli havada bağlı.Annesi çocuğu dövmeye başladı "sana kaç defa dedim top oynamak yok" diye çat çat iyi dövdü çocuğu.

Tek birsey diyecegim.

Hepimizin sevmedigi ve gitmesi icin 2 yildir nöbet tuttugu Selcuk Inan da Fenerin daha fazla para vermesine ragmen Galatasaraya gelmisti diyordu herkes o dönemler. Hem o Galatasaray altyapisindan cikmis bir oyuncu da degildi mesela. Aidiyet duygusu diye birsey var, bazen para ikinci planda kalir.

Ha ben Emre'yi sevmiyorum bu yüzden de daha kati bakiyor olabilirim bu olaya.

Melo gibi bi herifle emreyi aynı kadroda düşünmüşler melo kim onun yanında

Sent from my iPhone using Tapatalk

bizden fenere gidenlerin çoğu orda az-çok iş yaptı. emre-caner-f.akyel- m.topal- m.yozgatlı
bize gelenler ise tartışılır baliç-revivo-olcan-servet-kazım

Tek birsey diyecegim.

Hepimizin sevmedigi ve gitmesi icin 2 yildir nöbet tuttugu Selcuk Inan da Fenerin daha fazla para vermesine ragmen Galatasaraya gelmisti diyordu herkes o dönemler. Hem o Galatasaray altyapisindan cikmis bir oyuncu da degildi mesela. Aidiyet duygusu diye birsey var, bazen para ikinci planda kalir.

Ha ben Emre'yi sevmiyorum bu yüzden de daha kati bakiyor olabilirim bu olaya.

emreyi ben de sevmiyorum ki , olaya oportunist bakiyorum , mesela emreye bu tepkiyi gosteren x bir kisi ancak balic e de ayni tepkiyi gosterirse gozumde objektiftir

ama fenere kazik atip bize gelen adama kucak acip , rakibe giden eski oyuncuna kufurlu beste layik gormek adalet mi ? objektiflik bir tercih degil mecburiyettir

diger yandan objektif olmamayi tercih edenler yine de olabilir , bu durumda da oyuncularin da objektif degil oportunist olabilecegini kabul etmek gerekir

Üst Alt