Emre Belözoğlu Derbide Yok / Kesinleşti


Emre'nin Durumu Belli Oldu!Fenerbahçe'de Manisaspor karşısında koşarken bir anda yere yığılan ve oyundan alınan Emre'nin MR'ı çekildi !.. Lig TV Muhabiri Tunç Elibol'un, Acıbadem Hastanesi'nden bildirdiğine göre ilk haberler umut verici !..Tunç Elibol'un bildirdiğine göre Emre'nin arka adelesinde 1. dereceden, yani hafif düzeyde yırtık tespit edildi. Bu nedenle Emre Belözoğlu'nun Galatasaray derbisinde oynama şansı oldukça yüksek !.. Hemen tedavisine başlanacak olan Emre'nin pazar akşamı büyük ihtimalle oynayabileceği belirtildi.Sarı lacivertli takımın bu sezonki en formda ismi olan ve Ali Sami Yen'deki maçta da dinamo görevi üstlenmesi beklenen Emre Belözoğlu, Manisaspor maçının 23. dakikasında sakatlanmıştı. Bir anda yere yığılan Emre, hemen kenara alınmış ve acıbadem Hastanesi'ne götürülmüştü.Kaynak: Ligtv.com.tr
 
Cevap: Emre'nin Galatasaray derbisinde oynama şansı oldukça yüksek!Bizim maçta 10.dk da adele atarsa şaşırmam.Baros'u sakatlamıştı Emre.Kaderin bir oyunu mu olacak acaba?
 
Cevap: Emre'nin Galatasaray derbisinde oynama şansı oldukça yüksek!Hafif'de olsa yırtık varsa genede tehlikeli durumu. Maçta tekrar nüksedebilir.
 
Cevap: Emre'nin Galatasaray derbisinde oynama şansı oldukça yüksek!Şuraya bak günün adamı oldu ya. medya ne kadar şişird bu işleri.

ali veli kim oynarsa oynasın tek çıkış galibiyet.
 
Cevap: Emre'nin Galatasaray derbisinde oynama şansı oldukça yüksek!Maç konusunada yazdım oynayacağını.

Basit oyunlar bunlar.
 
Cevap: Emre'nin Galatasaray derbisinde oynama şansı oldukça yüksek!Sanki bunun taktik olduğunun farkında değildik Her derbi maçtan önce yapıyorlar bunları
 
Cevap: Emre'nin Galatasaray derbisinde oynama şansı oldukça yüksek!Bu senin bilmediğin Özgür :)tiyatro_1238246135.jpg
 
Cevap: Emre'nin Galatasaray derbisinde oynama şansı oldukça yüksek!Demiştim derbide sahada diye.

Çünkü Fenerbahçe'yi tanıyorum.
 
Cevap: Emre'nin Galatasaray derbisinde oynama şansı oldukça yüksek!Oyundan çıkmak için abarttı demek ki...:rolleyes:
 
Üst Alt