Haber - Emre Belözoğlu: "Fenerbahçe için en iyisini isterim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Emre Belözoğlu: "Fenerbahçe için en iyisini isterim"

Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu: Fenerbahçe benim için her zaman çok özel. Bugün Ankaragücü’nün başarısı için sonuna kadar mücadele edecek olsam da her zaman Fenerbahçe için en iyisini isterim. Bugün bize moral getirecek bir oyun ve mücadeleye ihtiyacımız var.

Kupa yarı finali anlaşması bellidir küçükler bizden puan alırsa fener yarı finalde yatar onlara. Amaç hiç kupa aldırmadan kendi aralarında kupaları paylaşmak...

Yani diyor ki,

"taktik maktik çalışmadık, bende kenarda takla atıp durmayacağım, Fenerbahçe'nin oyununu tiyatro izler gibi izleyeceğim, inşallah tur atlarlar."

Ya bir insan bu lafları niye lafların direkt muhatabı olduğu takımla oynadığı maçtan önce söyler.

Kaybedince direkt şike itirafı olacak sözler. 34 yaşındayım, 2002 ve 2011 dahil hatta geçen sene dahil böyle pisliklerle dolu bir sezon görmedim ben.

Bokunuzda boğulun emi.

Herkesin gönlünde bi takım vardır. Ama başka bi takım çalıştırırken özellikle sevdiğin takıma rakipsen bu tip açıklamalar olmaz olmamalı ve normalde teknikdrektörlük lisansının iptal edilmesi gerek

"Bugün Ankaragücü’nün başarısı için sonuna kadar mücadele edecek olsam da her zaman Fenerbahçe için en iyisini isterim."

Bu nasıl bir çelişkili cümle??

Birader bunu Hamza hoca veya Bülent kaptanın söylediklerini düşünsenize bir ? Baskan hemen kulüpten kovardi 994 kere de basın açıklaması yapardı.

konuyu futbol imamından şike itirafları olarak değiştirelim.
Böyle iyi olm.
Her fenerli olan fenerin başarısı için çabalasın.
Ekmek yediği kaba pisleyen bu kadar mahlukat olamaz

Üst Alt