Emre Belözoğlu: "Futbolcular hocayı satmaya cüret edemez" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

650x344-emre-belozoglu-fenerbahcede-dumene-gecti-1605477593130.jpeg

Haber Global yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu ile gerçekleştirdiği sohbeti anlattı.​
Serdar Ali Çelikler, "Emre Belözoğlu'na futbolcular hocayı satıyor mu?' diye sordum ve 'Öyle bir şey imkansız, kimse buna cesaret edemez' yanıtını verdi.​
EMRE BELÖZOĞLU'NUN AÇIKLAMALARI:
Futbolcuların hocayı satma gibi bir durum imkansız. Kimse öyle bir şeye cesaret edemez. Bir kere her şeyin başında ben varım, kimse buna cürret edemez. Ben bazı şeyleri yeni tecrübe ediyorum, 16 milyon euro'ya bir takım kurduk. Bazı saldırıların bir kısmını tahmin ediyorum ama söylemiyorum. Ben buradayım. Allah ömür verdikçe futbol dünyasının içinde olmak istiyorum. Erol hoca benim ağabeyim. Öyle bir şeye kimse cürret edemez."​
MERT HAKAN YANDAŞ VİDEOSU HAKKINDA
Serdar Ali Çelikler, "Mert Hakan Yandaş'ın sosyal medyadaki videosunu sordum Emre Belözoğlu'na, sana mı söyledi dedim. Hayır, yedekteki arkadaşı 'Hadi Mert hadi Mert derken ona söyledi' dedi. O sözler Emre Belözoğlu'na değil." ifadelerini kullandı.​

Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu pisliğin sebebinin özeti bu cümle. Erol Bulut'ta gurur varsa bugün istifa eder.

"Bir kere her şeyin başında ben varım,"
Erol Bulut zaten Emre'nin altında çalışıyor. Nasıl İngiltere'de en baba hocaların bile üstünde genel menajerler var, bu da o hesap. Erol zaten bile bile geldi sportif direktörlü sisteme. Nesi sıkıntılı bu açıklamanın onu anlamadım? He bu sistem bizim gibi çarpık bir futbol ikliminin, ortamının olduğu bir ülkede ne kadar işler o ayrı konu. Şimdiye kadar işlediği görülmedi de zaten ama doğru sistem bu mu? Dünya futboluna bakarsak, evet. Doğru sistem sportif direktörün bir futbol aklı olarak en başta olduğu, teknik direktörü ve futbolcuları kendisinin seçeceği bir sistem. Bizde tek tük istisnalar veya çok bizden olanlar (Sumudica, Daum falan) hariç yabancı hocaların iş yapmaması da bu sebepten. Şahin'e 2020 model BMW direksiyonu takmışsın gibi oluyor. Eğreti duruyor.

Erolü kovup takımın başına emreyi geçirirler

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Emre bunu göze alamaz. Daha birkaç teknik direktör daha yemesi lazım yoksa kulüpten atılır teknik direktörlük başarısızlığında. Sportif direktör teknik direktörlüğe atılır ama teknik direktör yeniden sportif direktör olamaz. O yüzden artık son çare Emre kendini atar saha içine, ki teknik taktik konularında saha içinde olduğu gibi saha dışında da üst düzey olacağı meçhul. Öyle olsa Hagi bizde şampiyon olurdu. :D

Şerefsizin önde gideni olsa da akıllı adamdır Emre. Erol'un yerine geçmek gibi bir düşüncesi yoktur (şimdilik). Ateşten gömleği giymez.

sent via GSC

Üst Alt