Emre Belözoğlu: "Galatasaray maçına benzer bir durum oldu. O maçta da geldiler gol yedik, geldiler gol yedik..." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu: "Galatasaray maçına benzer bir durum oldu. O maçta da geldiler gol yedik, geldiler gol yedik..."

1678908687258.png

UEFA Avrupa Konferans Ligi rövanş maçında sahasında Gent'e 4-1 kaybeden Başakşehir turnuvaya veda etti. Maçın ardından teknik direktör Emre Belözoğlu açıklamalarda bulundu.

Başakşehir TD Emre Belözoğlu:

"Cok üzgünüm. Galatasaray maçında da böyle oldu. Geldiler, gol yedik. Geldiler, gol yedik. Bugün de geldiler, gol yedik..."

"Buraya gelip bizi destekleyen herkesten özür diliyorum. Onları mutlu ederek evlerine göndermek isterdik. Ülke puanına bu sezon iyi katkı sağlayan bir takım olduk. Çeyrek finale de kalmak isterdik. Bu oyuncuları daha önceden tespit ediyorlar ve yatırım yapıyorlar"

"Çok üzgünüz. 14. maçımızı oynadık, 8 galibiyet aldık. Kulübümüzün 50 maçta 17 galibiyeti var, 8 tanesi bize nasip oldu. Ne yazık ki yenilmek konusunda da bazı acı verici senaryolar oldu. Bu da benim hocalık nasibimmiş. Oyuncularıma teşekkür ediyorum."

- Gift Emmanuel Orban'ı nasıl buldunuz?

Emre Belözoğlu: "Karşımızda, Avrupa futboluna kazandırılacak çok büyük bir oyuncu vardı."

Emre hocamın açıklamalarını böyle okuyorum

519df5c5e6ed022638f2fe1cc95a826b.jpg

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ulan önlem alman gereken sadece bir oyuncusu var. Ilk maçtan ders çıkarmamış adamlar ilk yarıda en az 3 kez boş kaleye atamadı. Sonra ağla dur şansızlık diye.

Harbiden şu kadroyla 1 başarı mı bekleniyodu yav :D Kalede Volkan Babacan sağ bekte Ömer Ali Şahiner sağ bekte Lucas Lima orta sahada Biglia-Mahmut.Rotasyona bakıyosun Şener Özbayraklı falan filan var şu maçın kadrosunda.Başakşehir Avrupa'da iyi 1 şekilde ilerlemek istiyosa kadrosunu kurmalı..

Mevcut kadroyla bu noktaya kadar gelmeleri başarıdır, net şekilde. Bu sevimsizin FB ile özdeşleşen biri olması bu gerçeği değiştirmez...

Üst Alt