Emre Belözoğlu: "Herkes Fatih Terim gibi olmak ister" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu: "Herkes Fatih Terim gibi olmak ister"

ya ft arenaya gelse bu sefer de başka şeyler yazarlar, bu oyuna gelme ali m8 ztn ft heralde bu netflix şeyi için gelior bodrumdan o arada da fiorentina maçına gideyim demiş. hocanın başımızın üstündeki yerini muhafaza edelim.
Başka yere çekilecek bir şey yok, gelse protokolde maç izlese tabii bir şeyler diyenler çıkacaktır ama bir şeyler diyenler ne olursa olsun çıkıyor zaten adamlar buluttan nem kapıyor. Bizim onu davet etmemize gerek olmadan sembolik bir jest olarak eski öğrencisi Okan Buruk'un iç sahadaki ilk maçında arasının iyi olduğundan şüphe etmediğim Özbek-Timur yönetiminin protokol locasında pekala kendisi de destek ve kenetlenme amaçlı bulunabilirdi. Eğer camiada huzur, birliktelik ve kenetlenme tesis edilecekse yaşayan efsanemiz olarak kendisi de bu çabanın parçası olsun isterdim.

1gun fazla kalip Samiyende Konya macini izleyemezmi?

Bahaneler siralamak yerine gerceklerle yuzlesmek gerek.

cimbomdan uzakta duruor rtaş bunu istemior muydunuz

ft gelse kaybetsek trübünler imparator ft diye bağırsa ne yazcaksınız. daha ümit davala gibi hocanın yardımcılıktan dehlediği adamların yorumları üzerinden bile 50 çeşit senaryo kolpalanıyor

Başka yere çekilecek bir şey yok, gelse protokolde maç izlese tabii bir şeyler diyenler çıkacaktır ama bir şeyler diyenler ne olursa olsun çıkıyor zaten adamlar buluttan nem kapıyor. Bizim onu davet etmemize gerek olmadan sembolik bir jest olarak eski öğrencisi Okan Buruk'un iç sahadaki ilk maçında arasının iyi olduğundan şüphe etmediğim Özbek-Timur yönetiminin protokol locasında pekala kendisi de destek ve kenetlenme amaçlı bulunabilirdi. Eğer camiada huzur, birliktelik ve kenetlenme tesis edilecekse yaşayan efsanemiz olarak kendisi de bu çabanın parçası olsun isterdim.

bugün böyle bişi gördüm hoca da bu şekil bir fikir içersinde olabilir

bugün böyle bişi gördüm hoca da bu şekil bir fikir içersinde olabilir

Doğru muhtemelen biraz böyle ama zaten bu biraz da işin bahanesi. Wenger de Terim de böyle davranıyorlar çünkü ayrılıkları dostane olmadı. Ortada Ferguson gibi bir örnek de var. Belki aradan iyice zaman geçip işler rayına girince kendisini ağırlarız

Bir de Wenger gidip başka takımın maçını izlemiyordur, zaten adam Bein Fransa yorumcusu olmuş

bizim maca gelse büyük ihtimal

takim iyi giderken niye böyle birsey yapar
yol yapiyor
Okan hocanin koltugunu sallamak icin gelmis

gibi ve daha sacma aciklamalar yapilirdi
Floryaya gidip okana desteğini belirterek ve göreve gelmeyi düşünmediğini göstererek çatlak sesleri kesebilir ama. Gerçi floryaya gitmesine de gerek yok destek açıklaması yapsa yeter

Bu Ali Koç Emre’yi kovduktan sonra onun tayfayı da komple tasfiye etti zaten.

Caner, Emre, Gökhan, Mesut, Ozan hepsi gittiler.

Muhtemelen bundan dolayı bize yanlıyor. Futbolcular bizim gibi değil fanatiklikte. Çünkü 20 yıl daha kazanacağı senelik 2’şer Milyon Euro var bu adamların.

Fatih hocanın Galatasaray'ımızın başında değilken gelip destek verdiğini tada GS'nin lehine bir şekilde konuştuğunu ben hiç hatırlamıyorum. O yüzden bunu beklemek yanlış olurdu.

Üst Alt