Haber - Emre Belözoğlu: "İlhan Palut, Nuri'den ve benden rahatsız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Emre Belözoğlu: "İlhan Palut, Nuri'den ve benden rahatsız"

1673722401741.png

Emre Belözoğlu: "Karşımızda son şampiyon vardı. Trabzonspor'u galibiyetinden dolayı kutluyorum. Trabzonspor ve bizim oynadığımız futbol bu ülkede beğenilmiyor. Topa sahip olmanın önemli olmadığını söyleyenleri görüyorum, biz doğru bildiğimizi yapmaya devam edeceğiz."

"2. yarıdaki oyun beni tatmin etti."

💬"Biz yine bu ligin ilk 3'ünde olmak, Türkiye Kupası'nda sonuna kadar gitmek ve Konferans Ligi'nde de gidebildiğimiz kadar çeyrek, yarı final yapmak amacındayız."

Soru: "Siz, Nuri Şahin, İlhan Palut gibi isimleri futbol camiası daha fazla konuşmaya başladı..."

Emre Belözoğlu: "İlhan Palut, Nuri'den ve benden rahatsız. Bizim biraz daha erken çıktığımızı düşünüyor ama biz onun başarısından hiç rahatsız değiliz."

"Birileri bir şekilde bu mesleği icra etmeye çalışıyor. Ancak birbirimizin başarılarıyla bunu mutlu olarak ileri gidebiliriz."

Doğru demiş şimdi benim çok iyi teknik olarak bilgim olsa ki sizden kat ve kat daha iyi teknik taktik antreman metotları bilen biri TD olabilir mi ? Olamaz. Var mıdır böyle birileri TW'de bile görüyorum en azından teknik taktik olarak birşeyler biliyorlar ama antreman metotları konusunda biliyorlar mı bilgim yok ama sırf futbolculuk yaptınız ve arkanızda güç oldukları için direk süper ligde hocalık yapabiliyorsunuz. Kısacası adam haklı boş yapma beygir.

bugün kenarda bunun dellenmesini görünce dün ayının bu seneyi atlatam tarzı açıklamaları geldi ve benzer şeyi düşündüm, bunlar ztn doymuş herifler başarısızlığa yahut zorluğa gelceklerini düşünmüom hocalıkta. palut gibiler 3. ligde top oynayıp sonra masör olarak falan başlıyor aynı takımda. o zmn hem daha aç oluyolar hem de daha hazırlıklı. o yüzden palut bunlara çattıysa haklıdır. gerçi kendi de bugün tırtdı ama olsun.

Üst Alt