Haber - Emre Belözoğlu: "Morutan'ın oynaması durumunda kulübümüzün kaldıramayacağı bir bonservis bedeli var" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Emre Belözoğlu: "Morutan'ın oynaması durumunda kulübümüzün kaldıramayacağı bir bonservis bedeli var"

Oyuncuyu istemeden geri alırken para veren tek kulüp olarak tarihe gececez galiba :asd:
Para vermiyorsun aslında bir nevi Morutan'ı bedelsiz maaşı karşılığında kiralamış gibi oluyoruz aslında. Romanya ile turnuvaya gittikten sonra alıcısı çıkar Morutan'ın ondan zarar etmeyiz. Cica mesela tam zarar olacak gibi. Mesela bizdeki performansını beğenmesekte Zaha'dan da zarar etmeyiz PL yada Katar taraflarına 5-7 milyon bonservis kazandırarak gider o da. Aynı şekilde Tete'de Brezilya'dan çıkar alıcısı. Ziyech iyi ki bonservisiyle falan gelmemiş mesela o net elde kalırdı kimse bu kadar sakatlanan adamı almaz. Seneye kadroda ciddi bir değişim olacak diye beklemekte yarar var. Bu sefer bonservis verme konusunda da rahat olacağımız için daha düşük maaş+ bonservise vermeye yönelmeye gideriz diye tahmin ediyorum ki böyle de yapmalıyız.

Yani bu sene kiralama yöntemleri skandal kötü, morutan da , zaniolo da, yunus da geri dönecek. Erden timur bayağı yanlış işler yapmış.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Seneye oyuncu yok diye üzülüyorduk, neyseki kiralık gidenler geri döndüğünde Deboes, Emin Bayram, Zaniolo, Yunus, Morutan, Mıtso,Kazım vs. bayrağı oyuncu olacak elimizde. Daha Çıkaldu, Halil falan var! Bu sene yazık oldu, Okan Hoca gemiyi şampiyon yaparak çıkarırsa limana büyük bir iş yapmış olacak.

Para vermiyorsun aslında bir nevi Morutan'ı bedelsiz maaşı karşılığında kiralamış gibi oluyoruz aslında. Romanya ile turnuvaya gittikten sonra alıcısı çıkar Morutan'ın ondan zarar etmeyiz. Cica mesela tam zarar olacak gibi. Mesela bizdeki performansını beğenmesekte Zaha'dan da zarar etmeyiz PL yada Katar taraflarına 5-7 milyon bonservis kazandırarak gider o da. Aynı şekilde Tete'de Brezilya'dan çıkar alıcısı. Ziyech iyi ki bonservisiyle falan gelmemiş mesela o net elde kalırdı kimse bu kadar sakatlanan adamı almaz. Seneye kadroda ciddi bir değişim olacak diye beklemekte yarar var. Bu sefer bonservis verme konusunda da rahat olacağımız için daha düşük maaş+ bonservise vermeye yönelmeye gideriz diye tahmin ediyorum ki böyle de yapmalıyız.
Valla ben seneye yokum takımı ve futbolu takibi tamamen bırakıyorum bu sene yali bebesinin sahamızda kupa kaldırma olasılığı olması ve onun defoldugunu görmek için sinir harbinde takip ediyorum zoraki ama erden seneye kalırsa yazın yaptığı acemi ve saçma işlerden ders alacaktır diye dusunuyorum

Ne yaptık biz böyle ya transfer dönemi. Vay arkadaş. Oyuncu tercihleri, oyuncu satışı vs. Bir Boey başarı diyebiliriz herhalde, onu da en olmayacak vakitte gönderdik gerçi, mecburen de olsa. Korkunç iki transfer dönemi tecrübe ettik. Bu yaz için tedirgin edici bir referans bu işler.

Son düzenleme:
Mitso de Pendik 3 milyon euro diyor. Pendik 3 milyonunu neden Mitsoye versin. Neyse ben bu mevzular üzerine daha öncede konuştum, yazın geri geldiklerinde görürsünüz.

hem morutan'a ödenecek bonustan hem de ffp'ten kurtarmak adına böyle bir şey planlanmış olabilir

kap'a her maddeyi açıklamıyoruz. mitşö ve bakambu'nun transferinde de farklı maddeler olabilir.

bizi sıkıntıya sokmayacağı müddetçe sorun yok

Elden çıkarılması gereken abartısız 15-20 futbolcu olacak yaz döneminde ki yüksek bonservis ödenmiş yahut maaşı yüksek adamlar var içlerinde...

2022 de kısıtlı sürede o revizyonu yapabilmişken, sonraki süreçte gelinen nokta ibretliktir. İhtiyaç duyulan profilde adamları arayıp bulmak yerine muhtelif fantezilere girişmenin ceremesi...

Morutan geri gelsin, Teteden de Zahadan da daha faydalı olur. Galatasaray'dan Gol yeme meselesine gelince oğlum bi vazelin filan kullansaydın, kuru kuru ırzlarına geçmişsin 🤣😂

Erden'in baya katakulli çevirdiği belliydi yazın.

Beni başlığından bankadan admin renkdaşıma da teessüflerimi iletiyorum. Hakaret etmedim, eleştirdim. Zaten etmemde. Adamcılığa gerek yok. Beceremiyorlar ya da yetişmiyorlar (herşey bir iki adamın üstünde gibi) bu durumda ya birileri gelir ya da değişim yaşamaları lazım. Kadromuz iki transfer sezonu sonucunda zayıflamışsa adamı sorgularlar. Eminim ki, Bayern olmasaydı alıcısı, o paraya asla satamazlardı Boey’i de.

profesyonel futbolcumuz olimpiu vasile morutan'ın transferi konusunda mke ankaragücü gençlik ve spor kulübü derneği ile anlaşmaya varılmıştır.
buna göre mke ankaragücü gençlik ve spor kulübü derneği şirketimize 3.000.000 euro tutarında transfer bedeli ile futbolcunun sonraki satışından elde edeceği gelirin %50'sini (3.000.000 euro'dan az olmamak kaydıyla) ödeyecektir. mke ankaragücü gençlik ve spor kulübü derneği, 30 haziran 2024 tarihine kadar ek 3.000.000 eur transfer bedeli ödemesi durumunda sonraki satışından elde ettiği transfer geliri karının %25'lik kısmını şirketimize ödeyecektir.
yapılan anlaşma gereği, kulübümüzün 3.000.000 euro transfer bedeli tutarı ile futbolcuyu şarta bağlı geri transfer etme hakkı bulunmaktadır.
kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Yani 3 verdiler
Ama göstermelik.myani detaylarda bazı şartlar 11de oynama sayısı gibi Emre'nin bahsettiği.
Bu 11 şartını tamamlatmayacaklar ve 3 milyon geri verilip geri takıma dönecek.
Bu demek oluyor ki morutanı ücretsiz kiralamış oluyoruz ankaraya

Üst Alt