Emre Belözoğlu Resmen Atletico Madrid'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu Resmen Atletico Madrid'de

Cevap: Emre Belözoğlu Atletico Madrid'de

Messi'ye atar yapar, Dünya Kupası'nda mı oynuyorsun diye :asd: Tijikuzu muydu onu dediği..

Pepe ile iyi kapışırlar.

Aziz bugün mahkemede ligi temizleyelim diyordu. Eh bir yerden başlamak lazımdı. Aha şimdi Topal gelsin, zerre önemi yok, bana kalırsa gelmeyecek gibi.

A.Madridde muhtemelen şans bulur.O mevkide sıkıntıları vardı.

A.Madrid resmi sitesi birazdan açıklama yapacakmış

hiç bir zaman fenerde alexten çekinmedim. emreden hep daha çok çekinmişimdir. emre inanılmaz bir güç fener için. sadece futbol anlamında değil yerli statüsünde oynamasından değil emre tipindeki adamlar rakibi çok rahatsız eder sindirir hem futbol olarak hem karakter olarak. ayrıca Türkiyedeki dokunulmazlığını düşünürsek emre istediği gibi at koşturuyordu sahada.

luganodan kurtulduk emreden de kurtulursak onlar için iki itekleyeci iki toparlayacı unsur gitti demek. volkan kaldı geriye semih kaldı geriye bir de alex. GG ve topuz da önemli sayılabilir ama bu isimler kadar değil.

Ben anlamıyorum abi.

Sen git 2 sene üst üste UEFA kupasını kazan aldığın adam Emre.. Hemde o kadar gelecek vaad eden oyuncun varken.

Şaka gibi.

Aziz bugün mahkemede ligi temizleyelim diyordu. Eh bir yerden başlamak lazımdı. Aha şimdi Topal gelsin, zerre önemi yok, bana kalırsa gelmeyecek gibi.

aynen,aziz başkan kendi üzerine düşeni yaptı saygı duyuyorum bu konuda kendisine.fenerbahçeliyim diye zırladın zırladın al işte şimdi bir camian falan yok.sürün.

eğer 4 yıl önce GS ye gelmiş olsaydı...2 3 yıldır takım kaptanı,terimin bir numaralı adamı vs vs'ydi...bu duruma düşmezdi.ama işte insan verdiği kararların sonucuna böyle katlanmak zorunda kalıyor...iyi de bir kulübe gidiyor ama sonuçta yeni bir tanju çolak vakası emreyi bekliyor,iki camiada kabul etmeyecek.....düşmez kalkmaz bir allah....

Üst Alt