Emre Belözoğlu Sakatlandı | 2 Hafta Yok - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu Sakatlandı | 2 Hafta Yok

Cevap: Emre Belözoğlu Sakatlandı | 2 Hafta Yok

futbol hayati bitsin gibi temenniler yakismiyor sizlere

diger elestiri ve dalgalar tamam da

bazi yorumlar oh olsun, futbol hayati bitsin gibi

yakismaz bu insanliga en basta

sevmediğim futbolcu olsa da sakatlanmasını değil kırmızı kart görmesini isterdim sakatlık çok kötü bir şey.fenerin en iyi futbolcularından biri oynamaması işimize gelir.geçmiş olsun

neden 2 hafta biliyormusunuz? sadece bize karsi oynamayacak cünkü bursa macindan önce milli ara var.

hem bizim maç hem milli maç...bi taşla iki kuş emre:D afferin zeki çocuk

Adam pas verirken attı kendini yere resmen komedi spikerlerde nasıl üzülmüş numarası yapıyorlar inanmaya çalışıyolar 20 defa geçmiş olsun dediler çok üzüldü dediler ya.

Yırtık var, derbide yokum!

KARŞILAŞMA sonrası telefonla TRT’deki Stadyum Pazar programına bağlanan Emre Belözoğlu, “2-3 hafta olmayacağım, hissediyorum yırtık var, derbide kesin yokum” derken, üzgün olduğu sesinin tonundan anlaşılıyordu.

gökhan gönülün sakatlığna benzemesin buda adam için her maç sakat oynamıycak dıye acıklama yapıyırlar ama ama afedersnz ama her mac tazı gibi koşuyor :D

Fenerbahce ve Galatasaray taraftarlarini anlamiyorum gercekten:)

Galatasaray'da oynayan Emre ile su an Fenerbahce'de oynayan Emre arasindaki fark nedir?

Emre Galatasaray'da oynarken en cirkef en nefret edilen futbolcuydu Feneliler tarafindan.

Simdi ise Galatasaraylilar tarafindan ayni sekilde nefret ediliyor.

Emre yine ayni Emre. O zaman da hircindi simdi de oyle.

Diger bir ornek ise Arda. Fenerbahcelilere sorarsaniz inanilmaz itici bir kisilik.

Yarin bir gun Fenerbahce'ye gelse bu sefer Galatasaraylilar nefret edecek.

Aslinda bu bazilarimizin ne kadar fanatik ve gozu kapali taraftarlar oldugunun acik bir ispati degil mi?

Not. Ben bir Fenerbahceliyim ve Arda'ya hayranim. Benim gozumde en yetenekli Turk futbolcu. Ayrica muthis zeki, sakaci ve sempatik. Fenerli oldugum icin de nefret falan duymuyorum. Aksine devamli sahada gormek isteyecegim futbolcularin basinda geliyor.

Fenerbahce ve Galatasaray taraftarlarini anlamiyorum gercekten:)

Galatasaray'da oynayan Emre ile su an Fenerbahce'de oynayan Emre arasindaki fark nedir?

Emre Galatasaray'da oynarken en cirkef en nefret edilen futbolcuydu Feneliler tarafindan.

Simdi ise Galatasaraylilar tarafindan ayni sekilde nefret ediliyor.

Emre yine ayni Emre. O zaman da hircindi simdi de oyle.

Diger bir ornek ise Arda. Fenerbahcelilere sorarsaniz inanilmaz itici bir kisilik.

Yarin bir gun Fenerbahce'ye gelse bu sefer Galatasaraylilar nefret edecek.

Aslinda bu bazilarimizin ne kadar fanatik ve gozu kapali taraftarlar oldugunun acik bir ispati degil mi?

Not. Ben bir Fenerbahceliyim ve Arda'ya hayranim. Benim gozumde en yetenekli Turk futbolcu. Ayrica muthis zeki, sakaci ve sempatik. Fenerli oldugum icin de nefret falan duymuyorum. Aksine devamli sahada gormek isteyecegim futbolcularin basinda geliyor.

emre Galatasaray'dan ayrılalı 10 sene oldu. O zamanlardaki emre ile şimdiki emre arasında dağlar kadar fark var. Asıl mesele sizin 2007'de çirkef dediğiniz futbolcuya 2008'de cesur yürek demeniz.

arkadaşlarına tribünden destek verecekmiş:D maçı kadıköyde zannediyor galiba

Üst Alt