Emre Belözoğlu, Şenol Güneş’in Yardımcısı Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu, Şenol Güneş’in Yardımcısı Oldu

Ya arkadaş emre kim ki, önce fenerin sportif direktörü, sonra teknik direktörü, şimdi de milli takım teknik direktör yardımcısı olabiliyor? Gitsin alt liglerden takım çalıştırsin, eğitimini yapsın, kendisini kanıtlasın ondan sonra eyvallah. Bu ne arkadaş. Sürekli torpille iş. Sonra ülke futbolu gelişmiyor. Allah kahretsin sizi.

milli takım, bu şahıs uzaklaştırılana kadar benim gözümde bitmiştir. şu saatten sonra ne maçları izlerim, ne de desteklerim.

ne zaman ki Emre B. milli takımdan gönderilir, o zaman düşünürüz ama bunun yer aldığı bir oluşumu desteklemem mümkün değil.

Tam da milli takım kendini yeniden sevdirmeye başlamışken, önce saçma sapan Euro 2020 performansı, şimdi de bu. Resmen nefret ettirmek için çaba harcıyorlar.

ulusal takımı desteklemek yasaklanmalı

ne bizden oyuncu
ne bizden antrnör
sadece ekibimize ve türkish futbola zarar veren bir oluşum haline gelmiştir
fb1
tjk2
ulusal takım 3 olarak görüyorum
milli takımlar kapatılsın
yerine avm yapılsın
diye kaç kere dedim üstat

kimse destek çıkmadı
acaba
avm'ye mi karşılar?

Rezillik şenol gibi kulüpçü ve kibirli biri ile emre gibi bir sporcudada olmaması gereken ne varsa olan bir adam herhangi bir takımda görev almamalı ama ne yazıkki bizde biri milli takım Teknik direktörü biri yardımcı

Üst Alt