Haber - Emre Belözoğlu: "Takımımızın genetiğinde Avrupa kupalarına katılmak var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Emre Belözoğlu: "Takımımızın genetiğinde Avrupa kupalarına katılmak var"

Türkiye Kupası finalinde Fenerbahçe ile karşılaşacak Başakşehir'de Teknik Direktör Emre Belözoğlu yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Emre Belözoğlu: "Bizim için Avrupa kupalarına katılmak çok önemli, kulübümüzün genlerinde mevcut. Yarın finali kazanıp takımımızı Avrupa kupalarına götürmek istiyoruz. Rakibimiz, bende her zaman farklı yerde olan bir camia, Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşu. Yarın iki taraf için de zor maç olacak. İnşallah kazanan taraf biz oluruz."

Olm bu genetik konuşarak algıyla yaratılacak birşey değil. 10 yıllık kulübün genetiğinden bahsediyor bu ülkede mevki makam sahipleri bana kafayı yedirecek.

finaldeki performansına göre fenerli mi galatasaraylı mı olduğuna kanaat getireceğim. bu fener'e anca başka bi fenerli kupa verir.

10 yaşındaki Hz. Adem dese daha inandırıcı olur.
Senin kulübün ligte başarılı olmak için Avrupa da maç sattı.
Kasketli kimyageriniz yok mu, hani efsane teknik direktörünüz.
Şu adam böyle laflar edince dönüyorum bir bunun ve başkanının genetiğine bakıyorum, ikiside fetöcünün ağ babası.
Genetiği bozuklar!

Hepi topu 5kere Avrupa’ya gitmiş takım genetikten bahşediyor fok balıkları gibi kendimi kayalara vuracağım he.

Üst Alt