Emre Bol: "Bu kara leke senin eserin Ersun Yanal" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Bol: "Bu kara leke senin eserin Ersun Yanal"

Alti ustu bir yenilgi. Ne kara lekesiymis?
Bunların bize karşı 2 tane kozları kalmıştı ellerinde, 1 i bilmem kaç 0 galibiyetleri diğeri Kadıköy de bize kaybetmemeleri.

Biri gitti sadece diğeri kaldı ki o da artık eziklik emaresi olacak, her bahsettiklerinde yürüyün lan ezikler denilecek.

Onlar açısından son 20 sene için ciddi bir gündem kaybı. Şimdi daha da içlerine gömülecekler

Adamlarin hayati Galatasarayi yenmek oldugu icin normaldir yani. Takmamak lazim
Nasıl bir yenilgi ise, başkan taraftarı dövmeye atlıyor, taraftar kafasını sandalyeye vuruyor, sandalyeler atılıyor, marianonun kafasına pet şişesi patlıyor falcaonun golü sonrası, saha dışında otobüs taşlanıyor fenerin, başkanı istifaya davet ediyorlar teknik direktörü ile

Olum bu nasıl mantık ciddi söylüyorum bunların taraftarı vizyonsuz ali koç ne yapsın bizi yenmişsin yenilmişsin ne önemi var bizi yenmek ak leke yada kara leke olsun gidin şampiyon olun güzel futbol oynayın eğer dün feneri yendiğimiz için sevindiysem namertim şampiyon olmak için çok istedim şampiyonluk için çok önemliydi yoksa dick imde değildiniz

Bunların bize karşı 2 tane kozları kalmıştı ellerinde, 1 i bilmem kaç 0 galibiyetleri diğeri Kadıköy de bize kaybetmemeleri.

Biri gitti sadece diğeri kaldı ki o da artık eziklik emaresi olacak, her bahsettiklerinde yürüyün lan ezikler denilecek.

Onlar açısından son 20 sene için ciddi bir gündem kaybı. Şimdi daha da içlerine gömülecekler
Seneye iyi takim kurulursa ben en az 4 5 farkli galibiyet bekliyorum

Biz böyle eze eze yenilsek rakibe Oturur nerde yanlış var takkeye önümüze koyar bakarız
Özeleştiri yaparız başkanmı hocamı futbolcularmı cezayı keser gitmesi gerkeni gönderir
ertesi sene kaldığımız yerden aynı hataları yapmadan devam ederiz bunlar ille bir suçlu bulup
suçu ona atacaklar özeleştiri sıfır.Ders alma sıfır.Hatayı arayıp bulma sıfır

Feto Fedarasyon Hakemler Damat hep bir suçlu var bu mantıkla hiç bir zaman başarılı olamazlar.
Comolli Ali Koç Ersun Taraftarlar hepsi suçlu baştan aşağı herşey yanlış
Transferide takımıda sportif direktörüde eski başkanın yaptığı borç Rakibin transferlerine sulanmak
Transfer listesini çalmak eski oyuncularını toplamak falan filan.
Bu kafa değişmedikçe bunlar bize asla rakip olamaz.

Üst Alt