Emre Çolak: "Burada daha çok sorumluluk alıyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Çolak: "Burada daha çok sorumluluk alıyorum"

oIKadK07rUGPAE8HviCdbA.jpg

İspanya'nın Deportivo La Coruna kulübünde forma giyen milli futbolcu Emre Çolak, bu ülkede çok değiştiğini söyledi.

beIN Sports'a konuşan Emre Çolak, "Galatasaray'da bir maç kötü oynayınca yedek kalıyordum. Yeniden şans gelmesi 7-8 maç sürüyordu. Burada daha fazla forma şansı buluyorum. Daha çok sorumluluk alıyorum" dedi.

Emre, Beşiktaş'a transfer olan eski takım arkaşı Ryan Babel'e de mesaj göndererek, "Onu özlüyorum. Birlikte çok vakit geçiriyorduk. Babel çok karakterli bir insan. Onun performansını arıyoruz" dedi.

Emre'yi burada harcadık biz.

Adam 20 yaşında 11 oynuyordu ertesi sene yüzüne bakılmadı Amrabat vs gibi sirk topçuları uğruna.

Evet profesyonellik eksiği olabilir ama yetenek bakımından elinde daha iyisi yoksa sabır edip oynatacaksın. Genç oyuncu böyle kazanılır biz 1 maç kötü oynayınca 5 maç yüzüne bakmıyorduk.

Kim için HAMİT, AMRABAT için.

TANIM: Alt yapıdan çıkan son yetenekli oyuncu.

Anadolu da herhangi bir takımda olsaydı daha öncede yazdım en 8-10 milyon bonservis le büyük takıma transfer olurdu. Almasaydık da forum yıkılırdi emin olun.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şerefsiz ultraslan selçuğa tek kelime edemeyen ultraslan gariban emre çolakı atletico maçında rencide etmişlerdi allah belalarını versin.

Burada karı kızla gezmekten, gece hayatına takılmaktan başka birşey yapmıyordu. Orada bir futbol kariyeri olduğunun farkına vardı sadece. Buraya gelse aynı teraneye devam etme ihtimali var. Gitmesi kendisi ve Türk futbolu adına oldukça iyi olmuştur. Milli takıma da alınmalı.

Iyidir orda kalsin bu sekilde türk futboluna daha fazla katkisi olur. Nasil olsa sezon sonu tekrardan türkiye gelse en gec 2 ay sonra eski performanzina döner.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Eee abi orası avrupa , orada herkes işinin bilincinde ve disiplinli de olmak zorundadır.
Fatih Terim neden milli takıma çağırmıyor var da biz mi görmüyoruz ?

Üst Alt