Emre Çolak Ödülleri Topluyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Çolak Ödülleri Topluyor!

emre_1.JPG

Deportivo'da forma giyen milli futbolcumuz Emre Çolak kulübünde üst üste ikinci kez ayın futbolcusu seçildi.

Emre Çolak ödülünü bu sabah kulüp binasında aldı. 25 yaşındaki futbolcu taraftar oylamasının ardından takım arkadaşları Juanfran ve Sidnei'nin önünde ödüle ikinci kez layık görüldü.

Iyiki gönderdik sonu Aydın Yılmaz gibi olacaktı. İnşallah daha iyi yerlere gelir

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kötü takımın iyi oyuncusu konumunda ancak bizdeki performansının üstüne çıkmadı daha. Sadece baskı hissetmiyor ve çok fazla savunma görevi yok, bu yüzden daha rahat oynuyor.

Küçük takımda daha iyi oynaması normal

Kendisini geliştirmek için İspanya'ya gitmekle iyi yapti. Burada tembel tembel oturuyordu

La Liga düşme potasında olan bir takım neden ayın en iyi oyuncusunu seçerki.
Bence sallama haber.
Adamların derdi yok bizim küçük enişteye plaket verecek :what:

P9

Nasıl oynuyor, ne yapıyor pek bakamıyorum ancak bu sezon takımda kalsaydı iş yapacağını düşünüyordum. Tek kesme orta yapabilen oyuncumuzdu. Eren ile uyum sağlayabilirdi. Ama tabi düzenli oynaması zordu şu şartlarda önce takımda uyum oluşturacak hoca lazım

La liga'da ayın futbolcusu seçilmemiş ya, Deportivo'nun kendi verdiği ödül ne imiş bu kadar ? Tevekkeli dememişler: kör ölür badem gözlü olur.

Nasıl oynuyor, ne yapıyor pek bakamıyorum ancak bu sezon takımda kalsaydı iş yapacağını düşünüyordum. Tek kesme orta yapabilen oyuncumuzdu. Eren ile uyum sağlayabilirdi. Ama tabi düzenli oynaması zordu şu şartlarda önce takımda uyum oluşturacak hoca lazım

iyi oynuyor.josue olacağına bu herifle uzatsaydık keşke.gerçi burada kalsa tembellikten yatardı.ispanya'da sıkıyı gördüğü için çalışıyor.

Üst Alt