GSC Scout - # Emre Demir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Genç izleyen vardır inşallah scout ekibimiz çalışıyordur beleshandadan sonra kimi izlesem begeniyorum adam kaliteyi nasıl düşürdüyse

bu çocuğun bizle adı nasıl geçmiyor anlamak mümkün değil
16 değil 26 yaşında gibi sürekli araya zehir salıyor. 2 senedir süper lig havası soluyor bizde geçireceği 1 yılda bambaşka seviyeye çıkabilir
aytaç maytaç kovalıyorlar hala.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bizde ise yaramayan herkes verilip alinmali sekidika sener falan filan hepsi maaslarini ode al. Ustune para koy al

b
bu çocuğun bizle adı nasıl geçmiyor anlamak mümkün değil
16 değil 26 yaşında gibi sürekli araya zehir salıyor. 2 senedir süper lig havası soluyor bizde geçireceği 1 yılda bambaşka seviyeye çıkabilir
aytaç maytaç kovalıyorlar hala.
bizde derken floryada mı ? yoksa 90. dakikada yapıcagı üstün onurlandırmış katkıyla m

Emre Demir, şöyle konuştu:

" Benimle ilgili de transfer haberleri çıkıyor. Büyük kulüplerden, Avrupa'dan ve özellikle İspanya liginden ciddi tekliflerin olduğunu biliyorum ama ben şu anda Kayserispor oyuncusuyum. Burada bulunduğum süre boyunca Kayserispor için elimden geleni yapacağım. Bu sezon Kayserispor'da kalmak istiyorum. Konsantrasyonum bu yönde. Transferle ilgili konuya Başkan Berna Gözbaşı ve menajerim karar verecektir. Kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket etmemiz gerekiyor. Onların benim için en iyi kararı vereceğinden şüphem yok. "

" Tabii ki benim hedefim Avrupa'da oynamak ." diyen Emre, " En doğru zamanda ve en doğru şekilde Avrupa'ya gitmek istiyorum. Bir gün bunu başaracağıma inanıyorum. Burak Yılmaz ve Yusuf Yazıcı gibi abilerimizin oralarda büyük başarılara imza atması bizi daha çok umutlandırıyor. İnşallah ben de onlar gibi olacağım. "

Ligdeki yabancı sınırlamasının yeniden düzenlendiğini hatırlatan genç futbolcu, " Bu düzenlemeden sonra daha çok Türk futbolcu sirkülasyonu olacak, yerli oyuncular daha fazla süre bulabilecek. Bu sınırlamayla Türk futbolcular kendini daha fazla gösterecek. Ben de süre bulduğum zamanı iyi değerlendirmek istiyorum. "

Ben bu çocukta bir numara göremedim.

Hatta şöyle söyliyim Arda Turan'ın 18 yaşında yarattığı farkı bir Emre Mor yaratabiliyordu bir de Cengiz.
Tavan olarak Emre Mor hepsinden daha iyiydi bence lakin ileriye gitceğine sürekli geriye gitti eleman mental sıkıntılarından dolayı düzelecğini bilsem gelsin derim fakat futbolu bitirmiş gibi artık kafasında

"Emre Demir, dünyanın en iyi 5 takımından birine transfer olacak"​

Öte yandan Ahmet Bulut, Kayserispor forması giyen ve Barcelona ile anılan genç yetenek Emre Demir'in geleceği hakkında da önemli açıklamalar yaptı. Bulut şunları söyledi:

"Emre Demir, genç bir oyuncu. 18 yaşına girecek. Bir takımla anlaştık. Ama şu anda bunu buradan açıklamam doğru olmaz. Bunu Berna Gözbaşı biliyor. Gözbaşı ile aylardır istişare halindeyiz. Emre, dünyanın en iyi 5 takımından birine transfer olacak diyebilirim. Her şeyiyle anlaşıldı. İnşallah yakında da imzalar atılır. Gelecek haftaya da bir açıklama yapılır. Ama Türk futbolu için çok önemli bir gelişme olacak. Kayserispor'dan dünyanın en iyi takımlarından birine transfer olmak kolay değil. Kulüp ocak ayında transfer olacak derse o zaman da olur. Emre de daha dün öğrendi nereye transfer olacağını."

bu tip takımlar böyle oyuncuları hep alıyorlar. Enes Ünal'da o tarz örnekti. Chelsea'nin yanlış bilmiyorsam 70'den fazla kiralık oyuncusu var

adamlar sahadan çok borsada faydalanmak için alıyor. Enes hiç oynamadan 14'e satılmıştı mesela. Ha arada gerçekten aldıktan sonra tutanlar ama çok nadir. Bunlardan biri chelsea'den christiansen. Senelerce kiralandı en sonunda beğenildi ve takımda kaldı

Barça ne gördü de aldıydı bilmiyorum ama şu an Barçanın yollayacağı söyleniyor. B takım teknik direktörü İngilizce ve İspanyolca konusunda sıkıntı çektiği için uyum sağlayamadığını zorlandığını söylemiş bir kaynağa göre.

Bugün 19 yaşına girmiş Emre. B takım hesabı doğum gününü kutlamış altına da bir taraftar altyapıda daha iyileri varken önceki yönetim para vererek daha kötüsünü aldı fiyasko filan yazmış.

Üst Alt