Emre Durmuş | Vlog-Seyahat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Durmuş | Vlog-Seyahat

merak uyandıran bir kanal. yayıncısı daha çok, genel olarak bir çok şeyi parasız yaptığını söylüyor. uzun zamandır izliyorum, nerdeyse her videoyu izledim. ancak bu iddiası çok inandırıcı gelmedi bana. adam dünyanın neredeyse tüm ülkelerini birden fazla kez geziyor. hem de gittiğinde 2-3 gün değil neredeysde bir kaç hafta ya da bir kaç ay kalabiliyor. bunu da parasız yapıyorum argümanıyla sunduğu zaman inandırıcı gelmiyor, ama bu konuda inandırıcı olmasa da gnel olarak başarılı buluyorum

Vakit bulabilirsem ben de foruma bir gezi seyahat basligi acmayi planliyorum

Yaz aylarina dogru olabilir , bu dusunce kafamda 2-3 senedir var

merak uyandıran bir kanal. yayıncısı daha çok, genel olarak bir çok şeyi parasız yaptığını söylüyor. uzun zamandır izliyorum, nerdeyse her videoyu izledim. ancak bu iddiası çok inandırıcı gelmedi bana. adam dünyanın neredeyse tüm ülkelerini birden fazla kez geziyor. hem de gittiğinde 2-3 gün değil neredeysde bir kaç hafta ya da bir kaç ay kalabiliyor. bunu da parasız yapıyorum argümanıyla sunduğu zaman inandırıcı gelmiyor, ama bu konuda inandırıcı olmasa da gnel olarak başarılı buluyorum
Reklam show yapiyor alayi
İdris usta usa haric

ub.msji

Reklam show yapiyor alayi
İdris usta usa haric

ub.msji

1 milyona yakın takipçiye ulaşmasından dolayı artık bu tür şeyleri normal karşılıyorum. tura ilk çıktığında takip etmeye başlamıştım, o zaman daha yeniydi bu. gerçekten de otostop yapıyor ve çadırda yatıyordu. maceralarını izlemek bile adrenalindi başlıbaşına. ülkeler arası seyahatini bile otostoplarla yapıyordu. ancak ne zaman ki bir havayolu şirketi sponsor oldu o zaman eski tadını vermedi. çünkü gittiği ülkelerden ziyade gidiş şekli onu ilginç yaptı. zaten son aylardaki videolarına bakarsak, ülkelerde neler olup neler bittiğini de çok fazla göstermiyordu. zaten izlerken de şu ülkeye gitmiş, acaba bu ülke nasıl diyerek izlemiyorduk. başlıkta otostop yapıp brezilyanın en tehlikeli mahallesine girdim gibisine videolar çektiği için izleyen adrenalin için izliyordu. şimdi bakıyorum, malezyaya gidiyorum deyip uçağa binip gidiyor. kanalın pek bir esprisi kalmadı haliyle, eskiden çadırda yatan adam şimdi 5 yıldızlı otelde yatıyor. bunu izleyeceğime kanal7deki gezi programını izlerim diyorsun haliyle

Baslarda daha pek taninmamis iken parasiz seyahat yaptigini düsünüyorum ama ünlendikce vs youtube dan kazandigi paralari falan da düsünürsek ilk baslardaki videolarina göre daha fazla para harciyordur aktiveteler icin vs. Mesela gecen izledigim son videosunda ucaktan atlamisti parasütle, bu genelde bayagi pahali oluyor. Eskiden olsa buna verecek parasi olmazdi diye düsünüyorum.

Ama bence parasizliktan kasti zaten düsük meblaglar. Hosteller falan gercekten cok ucuz oluyor, hele hele oturup vakit ayirip incelersen her türlü ucuza kalacak yer bulabiliyorsun kalite ve lüks konusunda israrci olmazsan. Ucuza ucak bulup, ucuza da kalacak bir yer bulunca diger seyler icin daha fazla para kaliyor elinde haliyle.

Baslarda daha pek taninmamis iken parasiz seyahat yaptigini düsünüyorum ama ünlendikce vs youtube dan kazandigi paralari falan da düsünürsek ilk baslardaki videolarina göre daha fazla para harciyordur aktiveteler icin vs. Mesela gecen izledigim son videosunda ucaktan atlamisti parasütle, bu genelde bayagi pahali oluyor. Eskiden olsa buna verecek parasi olmazdi diye düsünüyorum.

Ama bence parasizliktan kasti zaten düsük meblaglar. Hosteller falan gercekten cok ucuz oluyor, hele hele oturup vakit ayirip incelersen her türlü ucuza kalacak yer bulabiliyorsun kalite ve lüks konusunda israrci olmazsan. Ucuza ucak bulup, ucuza da kalacak bir yer bulunca diger seyler icin daha fazla para kaliyor elinde haliyle.
aynı şekilde düşünüyorum ama kanalın benim açımdan güzel ve heyecan verici yanı gezmesi değil gezme şekli idi. gezme şekli otostoptan, sponsorlu uçak biletine döndükten sonra kanalın benim için çekici yanı kalmadı haliyle, dünya gezisi yapan bir çok kişiden de farkı bence o idi. zaten dünya gezisi izleyecek olsam bu tür videolar binlerce var

aynı şekilde düşünüyorum ama kanalın benim açımdan güzel ve heyecan verici yanı gezmesi değil gezme şekli idi. gezme şekli otostoptan, sponsorlu uçak biletine döndükten sonra kanalın benim için çekici yanı kalmadı haliyle, dünya gezisi yapan bir çok kişiden de farkı bence o idi. zaten dünya gezisi izleyecek olsam bu tür videolar binlerce var

Evet cazibesini kaybetti biraz haklisin bu konuda, ben de eskisi kadar takip etmiyorum. Youtube da anasayfa da denk geldi mi 1-2 dakika izliyorum bazen sadece.

Ama tanindikca ün kazandikca böyle olmasi dogal bence. Cünkü gittikce büyük bir kitleye hitap ediyorsun, haliyle sponsor falan da oluyor ucak seyahatinin videosunu falan cekmisti bir iki kere.

Ben en başından beri biliyorum kim ne derse desin şahsi düşüncem çocuk samimi kimseyi kandirmiyor yalan vsde yok aptalca gezi programlarina göre çok daha iyi halkın arasına giriyor merak edilen heryerimiz geziyor anlatıyor lux uçağa biniyormus binsin 0dan başlayıp bu işten para kazanabilecek noktaya gelmisse başarılı demektir bok atmanın alemi yok
Zengin pici filanda değil belli samimiyetini bozmazsa izlenir

Kendisini yakinen tanırım. Müthiş bir çocuktur. Şu sıralar Kenya dolaylarında geziyor. Muazzam biridir. Gelip giderken sağ olsun sürekli hediye getirmiştir.

Üst Alt