Emre Kılınç: "Düşme hattındaki takımlara karşı oynamak Barcelona maçından bile zor olabilir" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Kılınç: "Düşme hattındaki takımlara karşı oynamak Barcelona maçından bile zor olabilir"

topcu bile degilsin sen.

üflesen düsecek. bu herifler bi de bu isten para kazaniyor. hali sahaya cagirmam seni (gayet ciddiyim).

kovulmasi gereken ilk oyunculardan biri, hatta ilki.

2 senedir gram ilerleme yok bu adamda. Yapmaya çalıştığı her hareketi eksik. En iyisi vedalaşmak sezon sonu. Bir şey olmayacak bundan belli oldu.

sivasspor zamanı çok parlaktı

emre-kilinc_1948436.jpg

Bir oyuncunun koca sezondur her pas tercihi ve calim/sut zamanlamasi nasil kotu olabilir ? Cevap; bu arkadasi izlemekte. Ve bu konu ustunde calistigini dusunmuyorum. Cunku haftaya yine ayni tas ayni hamam, gol atsa da bu degismiyor. Dun yine, gereksiz calimlar, golge press (bu zaten olmazsa olmaz) yalandan iki ara pasi cogunlugu direk rakibe kalani da yanlis hiz ve acida.. Off be kardesim ya.

Küme düşme hattında büyük çekişme olsa bir nebze mantık arayabilirdik bu sözde ama 4 takım da zaten haftalar öncesinden kesinleşti ve lige havlu attılar zaten. Neyin zorluğundan bahsediyor.

Şu maçı kaybetsen düşme adayı dediğin takımla 11 puan fark olacaktı.

34 maçta 47 puan ile tarihimizin 3 puanlı en düşük performansı 46 puan 2010-2011’i bu maçla geçebildik.

İyidir valla n'olsun. Aynı şekil. İş, güç.

Evlendiğinden beri yoksun ortalıkta gözden kaçmıyor :red:

Aşırı hareketli geçti açıkçası son dönem ama olması gereken, ertelenen şeylerdi hepsi o yüzden eskisi kadar aktif değilim ama uzun süre cezalıydım.

Okuyordum yine de o dönemde ama tabi çok fazla değil. Şimdi şimdi biraz vaktim daha çok oluyor, ondan daha aktifim son dönemde. :)

Ama futbolunda tadı kaçtı be, biz böyle sevmedik. Aleni şekilde artık sahada doğruyu yapmanın bile yeterli olmadığı koşulda takip ettikçe sinir sahibi oluyor insan.

Senin ufaklığı da görüyorum arada fotoları bu arada Allah bağışlasın çok tatlı 😍.

Aşırı hareketli geçti açıkçası son dönem ama olması gereken, ertelenen şeylerdi hepsi o yüzden eskisi kadar aktif değilim ama uzun süre cezalıydım.

Okuyordum yine de o dönemde ama tabi çok fazla değil. Şimdi şimdi biraz vaktim daha çok oluyor, ondan daha aktifim son dönemde. :)

Ama futbolunda tadı kaçtı be, biz böyle sevmedik. Aleni şekilde artık sahada doğruyu yapmanın bile yeterli olmadığı koşulda takip ettikçe sinir sahibi oluyor insan.

Senin ufaklığı da görüyorum arada fotoları bu arada Allah bağışlasın çok tatlı 😍.
Eyvallah kardeşim Allah razı olsun büyüyor yavru Aslan'ı 🙏

Tadını çıkar bu zamanların. Cicim ayları bunlar çünkü.

Üst Alt