Emre Kılınç Resmen Galatasaray'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendisinin ilk yarida cok az ikinci yarida ise bir kac macini izledim.
MHY'dan daha cok begendigimi gecmiste de yazmistim. Bunun son gelisen olaylarla alakasi yok.
O nedenle bizim kulube gelmesine sevindim.
Tek endisem kendisinin Galatasaray ilk 11 seviyesinde olup olmamasi sorusu.
Zaten ilk 11'e girip formayi alirsa, aldigi maas da cok uygun gozukur.
Eger Jimmy gibi performans gosterirse, yine cok uzun garanti sozlesme ve cok ciddi garanti maas ile bosa giden para olur.
Yine 8-9 milyon TL alsaydi ama garantisi 4 milyon, performans bonusu 4-5 milyon olsaydi cok daha iyi olurdu.

Yine de yonetimi TL cinsinden mukavele imzaladiklari icin tebrik ediyorum.
Emre'ye basarilar diliyorum.

Maliyeti düşük ama bence kulüplerin kendi arasinda görüşüp yerli oyunculara 4 milyon tl üstü vermemesi gerekiyor kulüpler kendi çıkarına olan bir işte neden hemfikir olmaz anlamıyorum

Sol kanatta iyi iş çıkaracağına eminim.Sivasın bugünlere gelip tepeye oynamasının en büyük aktörlerinin başında geliyor.Şu kamilide alsak kanatlar çok iyi olacak.

Bu paraya da karşı çıkan olursa çok pis söveceğim. Feghouli'nin 4.5, Belhanda'nın 4, Falcao'nun 6 küsür aldığı yerde 1.3 milyon alacak kaliteli bir oyuncu. Her oyuncuya 500k altı verebileceğimizi düşünenler var. Takım içi dengeden bihaberler yazmasın. Maaşı abartı değil. Yukarıda saydıklarımın ki yüksek.Takimin yıldızı 2 milyona indiği zaman 1 milyon üstüne köpürebilirler.

Kendisinin ilk yarida cok az ikinci yarida ise bir kac macini izledim.
MHY'dan daha cok begendigimi gecmiste de yazmistim. Bunun son gelisen olaylarla alakasi yok.
O nedenle bizim kulube gelmesine sevindim.
Tek endisem kendisinin Galatasaray ilk 11 seviyesinde olup olmamasi sorusu.
Zaten ilk 11'e girip formayi alirsa, aldigi maas da cok uygun gozukur.
Eger Jimmy gibi performans gosterirse, yine cok uzun garanti sozlesme ve cok ciddi garanti maas ile bosa giden para olur.
Yine 8-9 milyon TL alsaydi ama garantisi 4 milyon, performans bonusu 4-5 milyon olsaydi cok daha iyi olurdu.

Yine de yonetimi TL cinsinden mukavele imzaladiklari icin tebrik ediyorum.
Emre'ye basarilar diliyorum.
MHY’nin piyasa değeri 2,8 Emre Kılınç’ın ise 5,5 olarak görünüyor.
Bu rakamlar aradaki kalite farkını yansıtıyor olabilir mi?
Oyuna katkı ve skor açısısından hangisi daha verimli olur?
Fener’in iki katı fazla para vermesine değecek bir oyuncu mu bu MHY?

Maliyeti düşük ama bence kulüplerin kendi arasinda görüşüp yerli oyunculara 4 milyon tl üstü vermemesi gerekiyor kulüpler kendi çıkarına olan bir işte neden hemfikir olmaz anlamıyorum
suyun karsi yakasındaki herif milletin kredi kartı aidatiyla oyuncu alırım kafasında olduğu surece zor o is. 450 de anlasirsin gider 600 verir iğneligine. Beşiktaş gibi batma noktasına gelip yeni baskan adayları ile bu konuda anlaşma yapılmalı ta en bastan. Ama bunun için fanatiklik değil de tam vizyon taşıyan bir başkanları olması lazim

Sözleşme gayet iyi şartlarda imzalanmış.Bize gelmek için ortaya koyduğu karakteri şimdi sahaya yansıtma zamanı...Hayırlı olsun.

suyun karsi yakasındaki herif milletin kredi kartı aidatiyla oyuncu alırım kafasında olduğu surece zor o is. 450 de anlasirsin gider 600 verir iğneligine. Beşiktaş gibi batma noktasına gelip yeni baskan adayları ile bu konuda anlaşma yapılmalı ta en bastan. Ama bunun için fanatiklik değil de tam vizyon taşıyan bir başkanları olması lazim
Önceden 1 milyon euro aliyolardi 3 milyon tl yapıyordu yerli oyunculara nooluyo yani euro hesabı çalışıyolar hiç anlamıyorum dediğin gibi suyun öteki yüzü cins

MHY’nin piyasa değeri 2,8 Emre Kılınç’ın ise 5,5 olarak görünüyor.
Bu rakamlar aradaki kalite farkını yansıtıyor olabilir mi?
Oyuna katkı ve skor açısısından hangisi daha verimli olur?
Fener’in iki katı fazla para vermesine değecek bir oyuncu mu bu MHY?

Bu soruları Sivasspor’u iyi takip eden bir arkadaşımız cevaplayabilir mi?

Benim çok sınırlı sayıda izlediğim maçlarda MHY’ı beğenmedim. İzlediğim bir kaç maçta baskısız top kayıpları, kötü top kontrollleri ve pas hataları yaptı.

Emre’nin ayağı bence daha düzgün. Skora da daha iyi katkı yapacağını düşünüyorum.

Bakalım takımlarına nasıl katkı yapacaklar.

Tek şundan eminim. Eğer benim izlediğim maçlar anormal tesadüf değilse ve MHY’ı doğru şekilde özetliyorsa, önümüzdeki sene MHY Fener taraftarından sağlam küfür yiyebilir.

Galatasaray istediği her oyuncuyu alır. fenerbahçe Galatasaray'ın talip olduğu futbolcuları 5 katı para verip alıyorsa bilin ki Galatasaray o oyuncuyu transfer etmekte yeterince istekli değildir.

PS: Video yu beğenmedim.

Transfer Istihbarat Şefi

Üst Alt